1999'dan Günümüze Baskı Çözümleri
  • İvedik Organize Sanayi Bölgesi 1341 cad. No:45-47-49 Yenimahalle / ANKARA
  • 0312 394 68 00
    info@parkurmatbaa.com

Sürekli Form Baskı

Faturadan irsaliyeye, gider pusulasından reçeteye, satış fişinden ve maliye onaylı tüm belgelere kadar geniş ürün yelpazemizle müşterilerimize 20 yılı aşkın süredir hizmet vermekteyiz.

Baskılı/baskısız tüm iş formlarını yüksek baskı kalitesi ve ekonomik fiyatlar ile hizmetinize sunuyoruz. Maliye onaylı tüm belgelerin üretiminde, tüm müşterilerimize kaliteli ve hızlı üretimin yanı sıra güvenilir hizmet garantisi veriyoruz.

İster tek renk ister dört renk veya özel renk baskı imkanları ile hızlı ve istenilen çeşitlilikte üretim gücüne sahibiz. Talep edilen sürekli formları; form, cilt, blok ve snap tipi kullanıma uygun, maliye onaylı baskılı ve standart şekillerde üretiyoruz.

 

Sürekli Form Ürün Çeşitleri

Fatura, İrsaliye, Gider Pusulası, Müstahsil Makbuzu, Reçeteler, Ambar Tesellüm Fişi, Satış Fişleri, Biletler, Adisyon, Döviz Alım/Satım Fişleri, Elektrik Faturaları, Su Faturaları, Doğalgaz Faturaları, Günlük Müşteri Listesi, Perakende Satış Fişi, Özel Fatura, Yolcu Listesi, Sigorta Komisyon Gider Belgesi, Çekler, Senetler, Serbest Meslek Makbuzu, Dip Koçanlı Giriş Bileti, Snap-out(dekont) ve etiket formları, Baskısız formlar ve  zarf, antetli kağıt, tahsilat makbuzu ve diğer özel işleriniz.

 

 FİYATLANDIRMA İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

1. Ebadı ( en ve boy cm ölçüleri) ?

2. Kopya sayısı?

3. Baskı Rengi?

4. Miktarı?

 

SİPARİŞ HALİNDE GEREKLİ EVRAKLAR

1. Vergi Levhası fotokopisi

2. İmza sirküleri fotokopisi

3. İmzaya yetkili kişinin kimlik fotokopisi

4. Son aya ait KDV Beyanı Tahakkuk Fotokopisi