1999'dan Günümüze Baskı Çözümleri
  • İvedik Organize Sanayi Bölgesi 1341 cad. No:45-47-49 Yenimahalle / ANKARA
  • 0312 394 68 00
    info@parkurmatbaa.com

Ankara Matbaa

Ankara Matbaa

Ankara matbaa firmaları bakımından gerek üretim kapasitesi gerekse de kullanılan teknoloji bakımından son derece gelişmiştir. Avrupa Birliği standartlarında üretim yapabilmeleri sayesinde matbaa alanında ortaya çıkan her türlü ihtiyaca kısa sürede hızlı çözüm üretmekte ve ortaya son derece zengin bir ürün yelpazesi koyabilmektedir. Matbaa dijital baskı olanakları ilerlemesi ile birlikte görsel açıdan da kalitenin artmasına yol açmış ve bu da farklı özelliklerde pek çok tasarımın firmaların emrine sunulmasını sağlamıştır.Matbaa fiyatları uygun olması da bu kadar yaygın tercihinde etkili olurken hızlı ve seri üretim yapabilme olanakları da son derece önemlidir.

Ankara Matbaa Ürünleri Nelerdir?

Matbaa hizmetleri Ankara içerisinde yer alan pek çok kuruluş tarafından verilmektedir. Dünya genelinde sektörde yaygın olarak tercih edilen teknolojiyi kullanmaları sayesinde söz konusu kuruluşlar ülke geneline de üretim yapabilir. Çok sayıda ürünü hayata geçirebilecek teknolojiye sahip olan bu kuruluşların çalışmaları aşağıdaki gibidir.

• Kartvizit Tasarım

Kartvizit matbaa sektörünün eski ama eskimeyen ürünleri arasında ilk akla gelenlerden bir tanesidir. Müşteriler ile iletişim kurmanın etkili bir yolu olarak bilinen bu tasarımlar farklı boyutlarda olabilmektedir.

• Broşür Baskı

Parkur Matbaa broşür baskı alanında bölgesinin önde gelen kuruluşları arasında yer alır. Çok sayıda ürünün yer alabildiği bu tasarımlar renkli olması sayesinde dikkat çekicidir.

• Etiket Baskı Çeşitleri

Dijital baskı olanakları ile elde edilen bu ürünler hayatın pek çok alanında karşımıza çıkar. Üzerinde tüketiciyi bilgilendiren bilgiler yer alması yanı sıra firma adı ve iletişim bilgilerin de yer alması sayesinde önemli bir reklam unsuru olarak görülmektedir.

•Promosyon Ürünler

Matbaa reklam vermek isteyen firmalar adına düşük maliyetler ile bu amaçlarına ulaşmalarını sağlayan önemli bir sektördür. Geleneksel reklamcılık içerisinde yer alsa da etki gücünü hiç kaybetmeyen promosyon ürünler günlük hayatımızda yaygın olarak kullanılan materyallerden oluşmaktadır.

Ankara Matbaa Fiyatları

Uygun fiyata matbaa arayanlar öncelikle ihtiyacı olan ürüne ve özelliklerine karar vermek zorundadır. Çünkü matbaa fiyatları üzerinde etkili en önemli unsur budur. Ayrıca baskı adedi de yine fiyatların değişkenlik göstermesini tetikleyen bir diğer etkendir.