1999'den Günümüze It Profesyönel IT Çözümleri
  • İvedik Organize Sanayi Bölgesi 1341 cad. No:45-47-49 Yenimahalle / ANKARA
  • 0312 394 68 00
    info@parkurmatbaa.com

Katalog Basım

Katalog Basım

Firmanızı, ürün ve hizmetlerinizi en verimli şekilde anlatabileceğiniz yöntemler arasında en üst sıralarda katalog basım gelir. Kurumsal kimliğinize uygun olarak tasarlanacak katalog sizi tanımayan

  • Açıklama

Firmanızı, ürün ve hizmetlerinizi en verimli şekilde anlatabileceğiniz yöntemler arasında en üst sıralarda katalog basım gelir. Kurumsal kimliğinize uygun olarak tasarlanacak katalog sizi tanımayan kişi ve kurumlara firmanızı, ürünlerinizi tanımasını sağlayacaktır.

Katalog baskı ihtiyacınıza karar verdiğinizde dikkat etmeniz gereken bazı konuları şu şekilde sıralayabiliriz. Öncelikle profesyonel bir logo ve kurumsal kimliğinizin olması gerekir, ürün hizmet veya projelerinizin kaliteli görselleri katalog basımı için oldukça önemlidir, kataloğunuzun kapak ve iç yaprak kaliteleri ve katalog baskı kalitesi de sıralayabileceğimiz öncelikli konulardandır.

Parkur Matbaa son model makinaları ve işinde uzman kadrosu ile katalog basım işlerinizde sizlere en kaliteli katalog basım hizmetlerini sunmaktadır.