1999'den Günümüze It Profesyönel IT Çözümleri
  • İvedik Organize Sanayi Bölgesi 1341 cad. No:45-47-49 Yenimahalle / ANKARA
  • 0312 394 68 00
    info@parkurmatbaa.com

Broşür

Broşür

Firmaların ürün ve hizmetlerini tanıtabileceği basılı mataryellerden biri de broşür dür. Görse olarak broşür tasarımı ne kadar özenilerek yapılırsa çıkacak sonuç o kadar kaliteli olacağından broşür tasarım işi çok önemlidir

  • Açıklama

Firmaların ürün ve hizmetlerini tanıtabileceği basılı mataryellerden  biri de broşür dür. Görse olarak broşür tasarımı ne kadar özenilerek yapılırsa çıkacak sonuç o kadar kaliteli olacağından broşür tasarım işi çok önemlidir.

Broşür modelleri boyut ve kağıt gramajlarına göre değişiklik gösterebileceği gibi kırım sayısına göre de değişiklik gösterebilir. Broşür basım hizmeti veren matbaalar asarında parkur matbaa oldukça ön plana çıkmakta, gerek tasarım hizmeti, gerek baskı ekipmanlarının kalitesinden dolayı en iyi sonuçları sunmaktadır.

Eğer siz de firmanız için broşür bastırmak istiyorsanız şuan doğru sayfadasınız. Yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek isterseniz broşür tasarımı konusun da destek alabilir veya broşür basım için tasarımınızı göndererek işinizi başlatabilirsiniz.