1999'den Günümüze It Profesyönel IT Çözümleri
  • İvedik Organize Sanayi Bölgesi 1341 cad. No:45-47-49 Yenimahalle / ANKARA
  • 0312 394 68 00
    info@parkurmatbaa.com

bloknot

bloknot

Teknolojinin alışkanlıkların önüne geçmesi oldukça uzun zaman alıyor, dijital cihazların çoğalması bloknot kullanımını o kadar da etkilemedi. İnsanlar işyerlerinde veya evlerinde hemen not almaları gereken bir konu olduğunda

  • Açıklama

Bloknot

Teknolojinin alışkanlıkların önüne geçmesi oldukça uzun zaman alıyor, dijital cihazların çoğalması bloknot kullanımını o kadar da etkilemedi. İnsanlar işyerlerinde veya evlerinde hemen not almaları gereken bir konu olduğunda akıllarına ilk gelen bir bloknot alarak not etmek oluyor, bu da bloknot kullanımının cazip bir promosyon ürünü haline gelmesini sağlıyor.

Firmanızın tanıtımını yapabileceğiniz üzerinde logonuz bulunan bir bloknot müşterinizin uzun süre boyunca masasında yer alır ve sizin reklamınızı yapmasını sağlar. Ayrıca ofisinize gelen müşterinizin önünde firmanıza ait ne kadar farklı promosyon ürünü olursa bu müşterinizin bilinçaltına işleyerek sizden daha fazla hizmet veya ürün almasını sağlayacaktır.

Parkur Matbaa olarak online baskı devrinde sizlere bloknot gibi promosyon ürünlerinde en kaliteli ve hızlı hizmeti sunmak isterseniz tutkallı bloknot veya farklı promosyon ürünleri ile ilgilide tanıtımınıza yardımcı olmak için hizmetinizdeyiz.