1999'den Günümüze It Profesyönel IT Çözümleri
  • İvedik Organize Sanayi Bölgesi 1341 cad. No:45-47-49 Yenimahalle / ANKARA
  • 0312 394 68 00
    info@parkurmatbaa.com

Asansör Etiketleri

Asansör Etiketleri

Özellikle yüksek binalarda yaşayanların hayatlarını son derece kolaylaştıran, günlük koşuşturmaların yorgunluğunu bir nebze de olsa azaltan asansörlerin kimlik kartı olan, ona dair her türlü bilgiyi bize aktaran etiketlerin üretimini gerçekleştiriyoruz.

  • Açıklama

Asansör bakım, onarım, revizyon ve montaj firmaların bilgilerin ve  yönetmeliğe göre belirlenmiş ikazların yer aldığı etiketlerdir.

Asansör etiketleri 3 ana grup altında üretilmektedir.

  • Kimlik Etiketleri
  • Firma Bilgilerini İçeren Ertiketler
  • İkaz Etiketleri

 

Özellikle yüksek binalarda yaşayanların hayatlarını son derece kolaylaştıran, günlük koşuşturmaların yorgunluğunu bir nebze de olsa azaltan asansörlerin kimlik kartı olan, ona dair her türlü bilgiyi bize aktaran etiketlerin üretimini gerçekleştiriyoruz. Hem asansörü üreten firmanın reklamını yapan hem de iletişim bilgilerini aktararak daha geniş kitlelerin ve ihtiyacı olanların firmaya ulaşmasını sağlayan bu etiketler, içeriğinde yer alan; üretim tarihi, model ve seri numaraları bilgileriyle arıza durumlarında teknik servisini bilgilendirmeniz için olanak sağlar. İmalatını gerçekleştiren firmanın bilgileri ile etkin ve ekonomik bir reklam sağlayan, estetik görünümü ile asansörün konseptini tamamlayan etiketler, genellikle metal özelliklerde olup, istenilen renk ve konseptlerde tasarlanabilmektedir. Sunduğu farklı seçenek ve kalitedeki etiket çeşitleri ile ürünlerin tamamlayıcısı olan ve onlara estetik bir görünüm sağlayan etiketlerin imalatını son teknolojiyle üreten, istenilen adette ve tam zamanında teslim eden kuruluşumuz, firmalara ve ürünlere özel etiket çözümleri ile reklamınızı sağlar.