1999'den Günümüze It Profesyönel IT Çözümleri
  • İvedik Organize Sanayi Bölgesi 1341 cad. No:45-47-49 Yenimahalle / ANKARA
  • 0312 394 68 00
    info@parkurmatbaa.com

Ahşap ve MDF UV Baskı

Ahşap ve MDF UV Baskı

Ahşap ve MDF UV Baskı

  • Açıklama

Ahşap ve MDF UV Baskı

Restoran, cafe ve diğer tüm alanlarda farklılık yaratabilen ahşap baskı sizi her zaman önde gösterecektir. Özellikle son teknoloji uv baskı uygulamaları ile buluşan ahşap son zamanlar da kendini en çok tercih edilen reklam malzemesi olarak kabul ettirmiştir.
 

Ahşap UV Baskı

 
Her geçen gelişen teknoloji baskı sektöründe önemli gelişmelere sebep olmaktadır. Uv baskı bunların başında gelmektedir. Bir çok ürün çeşidinde, düz zemin üzerine dilediğiniz dijiral görseli fotoğraf kalitesinde baskı yaparak ister dekoratif ister reklamcılık anlamında farklı uygulamaların ortaya çıkmasını sağlayabilirsiniz. Ahşap uv baskı da bunların başında yer almaktadır.
 

MDF UV Baskı

 
MDF, son yıllarda çoğu alanda karşımıza çıkan bir malzemedir. Daha çok ev ve ofis ortamlarında tablo olarak kullanılmaktadır. Ahşaba göre daha parlak bir yüzeye sahip olan MDF malzemesine, UV baskı tekniği ile dileğiniz görseli bastırabilirsiniz. MDF malzemesi, uzun süre su ve neme maruz kalmadığı takdirde uzun yıllar boyu rahatlıkla kullanılabilir. Darbelere dayanıklıdır.