1999'dan Günümüze Baskı Çözümleri
  • İvedik Organize Sanayi Bölgesi 1341 cad. No:45-47-49 Yenimahalle / ANKARA
  • 0312 394 68 00
    info@parkurmatbaa.com

UV Baskı

UV Baskı

UV Baskı dünyada en çok tercih edilen baskı türlerinden biri haline gelmiştir. Bunun sebebi UV Baskı her maddeye basılabilen ve her boyutta basımı gerçekleşebilecek bir matbaa baskı türü olmasından dolayıdır. UV Baskı çabuk kuruyabilen mürekkepler ile hızlı işlem gerçekleştirir. Diğer matbaa ürünlerine kıyasla örneğin damla etiket, asansör etiketi, bas kes etiket gibi ürünlerden daha çok dayanabilen özelliği mevcuttur. UV Baskı ayrıca iyileştirilmiş fiziksel özelliklere, iyileştirilmiş parlaklığa, daha iyi çizilme ve sertlik direncine, daha iyi esnekliğe sahiptir. Müşteriler tarafından tercih edilme sebebi de genellikle bu özelliklere dayanmaktadır. Parkur Matbaa en kaliteli haliyle basımını gerçekleştirdiği UV Baskı türü çok büyük ilgi görmektedir.

UV Baskı Kullanım Alanları

UV Baskı kullanım alanları açısından baktığımız zaman sınırsız olduğunu görebiliriz. Örnekler vermek gerekirse kalem, silgi, mum, defter gibi herhangi bir yüzeye uygulanabilir. Ayrıca istenilen her görsel basımı da yapılabilir. Tamamen isteğinize göre tasarladığınız size özgün veya internetten bulduğunuz herhangi bir görsel istediğiniz her şeyin yüzeyine basımı gerçekleşir. Parkur Matbaa olarak müşterilerin isteği doğrultusunda kullandığımız en kaliteli mürekkepler sayesinde UV baskı yapmak istediğiniz her şeye harika görünümler elde edeceksiniz.

Parkur Matbaa UV Baskı

Parkur Matbaa UV Baskı modellerini müşterilerimizin istekleri doğrultusunda istedikleri miktar kadar, istenilen boyutta ve istenildiği görsel veya yazıda ayırt etmeksizin basımı gerçekleştiriyoruz. Basım adedi artınca etiket birim maliyeti düşecektir. UV Baskı sadece üretimi hızlandırmakla kalmaz, daha az zamanda daha çok iş yapılır. Diğer baskı yöntemlerinin yanı sıra UV Baskı türünde ıslak mürekkep damlacıkları ortadan kaldırılır, bu nedenle sürtünme veya lekelenme olmaz ve kuruma neredeyse anında olduğu için buharlaşma olmaz ve dolayısıyla kaplama kalınlığında veya hacminde kayıp olmaz. İnce ayrıntılar mümkün ve renkler keskin ve canlıdır. UV baskıyı geleneksel baskı yöntemlerine tercih etmek, kaliteli bir ürün üretmek ile çok daha az üstün hissettiren bir şey arasındaki fark olabilir. Parkur Matbaa UV Baskı hakkında bilgi almak için bize iletişim bölümünde bulunan telefon numaramız ile arayarak ulaşabilirsiniz.