1999'dan Günümüze Baskı Çözümleri
  • İvedik OSB Merkez San. Sit. 1341 cad. No:45-47-49 Yenimahalle / ANKARA
  • 0312 394 68 00
    info@parkurmatbaa.com

UV Baskı Nedir ve Fiyatları Nelerdir

UV Baskı Nedir ve Fiyatları Nelerdir?

UV baskı Nedir güneş ışınlarına dayanıklı olmakta olan boyaların kuruma sürelerini bir saniye altına indirmekte olan işlemin özel taşıyıcılara sahip kurutma makinelerinde yapılmakta olan baskı tekniklerinden biri olduğundan baskı kaliteleri de oldukça yüksek olmaktadır.

İşletmeler tarafında tercih edilmekte olan UV baskı türlerinin başarılı olmasının en iyi nedenleri teknolojik yapılanmalara uygun olması ve ultraviyole baskı makinesinde gerçekleşiyor olması.

Uv Baskı Çeşitleri Nelerdir?

İşletmeler ve şirketler taraflarından tercih edilmekte olan UV baskı uygulamalarında bütün renkler bir defada basılmakta olduğu için çabuk kuruma özelliğine sahip olmaktadır. UV baskı teknikleriyle yapılmakta olan malzemelerse şu şekildedir;

Cam Uv baskılar

Pleksi Uv Baskılar

Forex Uv baskılar

MDF uv baskılar

Ahşap Uv Baskılar

Kompozit Uv baskılar

Seramik Uv Baskılar

Magnet uv baskılar

Kanvas Uv Baksılar

Sticker /Folyo Uv Baskılar

Uv Baskı Fiyatları

UV baskı fiyatları kullanılırken malzeme ve boyutuna göre değişmekte. UV baskı fiyatları konusunda net bilgilere sahip olmak için bizimle iletişime geçebilmektesiniz. Fiyat bakımından ahşap UV baskılar daha uygun olduğundan çok tercih edilmekte olan olmaktadır.

Uv baskı fiyatları haklarında detaylı bilgilere sahip olmak için ve işletmelerinizin daha dikkat çekici bir hale gelmesini sağlamak için bizim ile iletişime geçebilir ve uygun fiyat avantajlarımızdan faydalanabilmeniz mümkündür.

UV baskı makinaları kullanarak üretim yapmış olduğumuz UV Baskılar ve UV Dijital baskı ürünleri etkin tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çekmekte. En uygun UV Baskı fiyatlarıyla üretim yapmış olduğumuz UV Baskı modellerin siparişleri için bize ulaşmanız mümkündür.

UV baskı m2 fiyatları ve cama UV baskı m2 fiyatları haklarında detaylı bilgi almak için, ayrıca dayanıklı UV Dijital baskı siparişi vermek için bize ulaşabilirsiniz. UV baskı yapabilen yerler arasında öncü olmakta olan firmamız en uygun UV baskı m2 fiyatı ile üretim yapmakta.

Uv Baskı Nasıl Yapılır?

Dekoratif açılardan eşsiz bir baskı tekniklerine sahip olan UV baskılar genellik ile cam yüzeylere uygulanmaktadır. Cam yüzeylerin bir kısmına ve ya tamamına uygulanabilmekte olan bu baskı çeşitleri, ultraviyole baskı makinelerinde yüksek sıcaklıkta boyayla beraber kuruyarak kaliteli görsellerin oluşmalarını sağlar.

Güneş ışınlarından dolayı solmaya sebep olmaması için uzun ömürlü ürünler elde etmek için UV baskı tekniği uygulanmaktadır. Yaklaşık beş yıla yakın sürelerde dahi ilk günkü parlaklığında reklam ürünleri elde edilmektedir. Dijital baskı alanlarında pek çok kullanılmakta olan teknik UV baskı tekniği olmaktadır.