1999'dan Günümüze Baskı Çözümleri
  • İvedik Organize Sanayi Bölgesi 1341 cad. No:45-47-49 Yenimahalle / ANKARA
  • 0312 394 68 00
    info@parkurmatbaa.com

UV Baskı

UV Baskı

UV Baskı Ankara matbaa firmaları dijital baskı alanında kendini güçlendirirken teknolojiden önemli bir destek almaktadır. Ultraviole ışınların önemli bir rol oynadığı bu UV baskı tekniğinde mürekkebin baskı yapılan yüzeye değer değmez kuruması sağlanmaktadır. Yazıcılar ile uyumlu olması sayesinde her çeşit yüzeye uygulanabilmektedir. Söz konusu kuruma süresi 1 saniyenin bile altındadır şeklinde bir bilgi versek tekniğin ne kadar hızlı çalıştığını sanırım daha iyi anlatmış oluruz. Çünkü geleneksel baskı yöntemlerinde kuruma süresinin uzun olması hızlı çözüm gerektiren durumlar karşısında yetersiz kalmışken söz konusu hız bunalanda açığa çıkan sorunu çözmektedir.

UV Baskı Matbaa İşlemleri

UV Baskı Matbaa sektörü baskı teknikleri anlamında her geçen gün kendini geliştirerek müşterilerine en iyi hizmeti vermeye gayret etmektedir. Bu anlamda UV baskı matbaa işlemleri içinde işletmelerin reklam ve tanıtım faaliyetlerini sağlayabilmek adına Ankara matbaa firmaları değerli bir misyon yüklenmiştir. Teknolojinin her alanda olduğu gibi bu alanda olan desteği de elbette tartışılamaz. Baskı tekniklerinin gelişmesi ve çeşitlenmesi sonucunda matbaa dijital baskı günümüzün en etkili ve ekonomik reklam ve pazarlama araçlarından biri haline gelirken UV baskı bunlar arasında ön sıralarda yer alır.

Uv Baskı Avantajları Nelerdir?

Ankara matbaa hizmetleri arasında önemli bir yer tutan bu teknik güneş ışınlarına doğrudan maruz kalan pek çok tasarımın korunmasını ve uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır. Ayrıca UV baskı sırasında istenilen renklerin tam anlamı ile uygulanmasını sağlamakta ve bu da görsel açıdan çok daha etkili ürünler ortaya çıkmasını sağlamaktadır. UV baskı Ankara matbaa fiyatları çerçevesinde değerlendirildiğinde ise etki gücü ve bakımından son derece etkili ve hızlı çözüm üretmesi nedeni ile düşük maliyetler ile oluşturulur. Cam yüzeylere, ahşap, seramik ve taş yüzeylere, telefon ve tablet gibi aksesuarlara uygulanabildiği gibi etiket yüzeyler için de kullanımı mümkündür.

UV Baskı bu anlamda günümüzün belki de en etkili ve güçlü reklam araçlarının başında gelir. Son derece hızlı kuruma süreci ve farklı yüzeylere uygulanabilmesi bu baskı tekniğini çok daha önemli hale getirmiş ve işletmelerin başvurdukları tanıtım unsurlarının başına yerleştirmiştir.