1999'dan Günümüze Baskı Çözümleri
  • İvedik Organize Sanayi Bölgesi 1341 cad. No:45-47-49 Yenimahalle / ANKARA
  • 0312 394 68 00
    info@parkurmatbaa.com

Termal Rulo Baskı

Termal Rulo Baskı

Termal Rulo Baskı Matbaa sektörü dünya genelinde olduğu gibi ülkemizde de son yıllarda teknolojiden de destek alarak önemli bir gelişme kaydetmiştir. Bu gelişmeler ışığında ortaya hayatımızı kolaylaştıran ve firmaların işlerinin en hızlı şekilde yürümesini sağladığı kadar düşük maliyetler ile etkili reklam yapmalarına da olanak sağlar.
Termal rulo etiket olarak bilinen ve bahsettiğimiz teknolojinin belki de en güzel örneği olarak verebileceğimiz tasarımlar ise marka ayırt etmeden yazıcılarda, pos cihazlarından ve hatta sıklıkla karşımıza çıkan doğalgaz, elektrik ya da su faturalarında kullanılmaktadır.

Termal Rulo Etiket Nedir?

Termal Rulo Etiket Matbaa firmaları Ankara bölgesinde olduğu kadar yurt geneline de üretimini gerçekleştirdiği söz konusu tasarım kağıt bazlı olarak üretilmekle birlikte üzerinde termal bir tabaka olması nedeni ile bu ismi almıştır. Bu tasarımların üzerine bir zamanlar yazı yazabilmek için ribon gerekli iken termal rulo etiket özellikleri nedeni ile buna gerek bırakmamıştır. Diğer kağıt çeşitlerine daha dayanıklı olması nedeni ile de tercih edilen bu etiketler fatura, otobüs bileti, parakende sektörü olmak üzere gazete bayileri, gıda ve giyim firmaları tarafından da kullanılır.

Termal Rulo Etiket Avantajları Nelerdir?

Termal Rulo Baskı Parkur matbaa Ankara bölgesinde olduğu kadar ülke genelinden de gelen siparişlere en hızlı şekilde yanıt verecek üretim kapasitesine sahipken termal rulo etiketler de bunlardan bir tanesidir. Üzerinde yer alan yazıların silinmemesi, ışık ya da su ile temasında kağıdın hasar almaması ya da yağ gibi kirlere karşı korunaklı olması sayesinde üzerinde yer alan bilgilerin korunması sağlanmaktadır. Bu özellik de dolayısı ile gündelik hayatı kolaylaştıran bir unsur olarak değerlendirilir. Çünkü bazı yazıların silinmesi durumunda ortaya anlaşmazlıklar da çıkabilmektedir.

Termal Rulo Etiket Fiyatları

Termal rulo etiket özellikleri sayesinde artık gündelik hayatın önemli bir parçası haline gelmiştir. Farklı ebatlarda da üretilmesi yine bu ürün hakkında söylenebilecek bir diğer özelliktir.
Termal rulo etiket fiyatları ise söz konusu ebatlara göre değişkenlik göstermekte ve boyut büyüdükçe maliyet de doğal olarak artış göstermektedir. Bu nedenle fiyatlar hakkında bilgi sahibi olurken hangi ebatlardan istendiğine karar vermek gerekir.