1999'dan Günümüze Baskı Çözümleri
  • İvedik Organize Sanayi Bölgesi 1341 cad. No:45-47-49 Yenimahalle / ANKARA
  • 0312 394 68 00
    info@parkurmatbaa.com

Metal Etiket

Metal Etiket 

Metal Etiket Ankara en iyi matbaa firmaları ülke genelinde sektörün lokomotif kuruluşları arasında gelmektedir. Bunun başlıca nedenlerinden bir tanesi hiç kuşku yok ki dünya genelinde sektörle ilgili meydana gelen gelişmeleri yakından takip etmeleri ve hızlı bir şekilde uyum sağlamalarıdır. Çünkü hayatın hemen her alanında olduğu gibi bu alanında da teknoloji hızla ilerlemekte ve ortaya her geçen gün yeni tasarımlar çıkmaktadır. Bunlar arasında gelen etiket baskı tasarım Ankara bölgesinde yer alan pek çok işletme tarafından yaygın olarak tercih edilir. Kullanım avantajları yanı sıra işletmeler için uzun ömürlü ve etkili bir tanıtım aracı olarak da değerlendirilen metal etiket tasarımlar bunlar  arasında ilk sıralarda yer alır.
 

Metal Etiket Nedir?

Metal Etiket Ankara iyi matbaa firmaları tarafından hayata geçirilen söz konusu tasarım bir ürüne ait markaya dikkat çekmek ya da tüketiciye bir ürünün özellikleri hakkında bilgi vermek amacı ile tasarlanmaktadır. Metal alaşımdan üretilmesi nedeni ile bu ismi almış ve başta sanayii alanında üretim yapan firmalar tarafından kullanılmaktadır. Bir yüzeye yapıştırılma özelliği de eklenebilmesi nedeni ile alüminyum sticker etiket adı da verilen bu tasarımlar genellikle 0.5 mm kalınlığında olsa da ihtiyaç duyulan alana göre daha da kalın olabilirler. Plaka halinde olması nedeni ile köşeleri düz olsa da ihtiyaca göre oval olarak da kesilebilir. Genel olarak vidalama yöntemi ile yüzeye sabitlenebildiği gibi yukarıda da belirttiğimiz üzere yapışkanlı olarak da üretilir.
 

Metal Etiket Nasıl Olmalıdır?

Metal Etiket baskı teknikleri içinde uzun güneş ışınlarına, soğuk havaya ve rutubete karşı dayanıklı olamsı nedeni ile sanayii alanı başta olmak üzere tercih edilen metal etiket Ostim bölgesi için uygun tasarımlardır.
Uygun metal etiket fiyatları çerçevesinde üretimi gerçekleştirilen tasarımlarda öncelikli dikkat edilmesi gereken husus üzerinde yer alacak bilgiler ile zeminin dikkat çekmesi adına zıt renklerde olmasıdır. UV baskı, serigrafi yanında lazer yakma ile de baskı yapılabilmekte ve bu tercihler firmaya ya da sektöre göre değişebilmektedir. Ankara Parkur matbaa metal etiket üretiminde sektörün önde gelen kuruluşları arasında yer almaktadır.