1999'dan Günümüze Baskı Çözümleri
  • İvedik OSB Merkez San. Sit. 1341 cad. No:45-47-49 Yenimahalle / ANKARA
  • 0312 394 68 00
    info@parkurmatbaa.com

Metal Etiket

Metal Etiket

Metal etiket konusunda işi bilen uzman bir matbaa bulmak istiyorsanız ve Ankara bölgesinde faaliyet göstermekte olan bir işyeriniz varsa, Parkur Matbaa ile çalışmanız daha sağlıklı olacaktır. Çünkü sizler için sadece iyi bir fiyat sunmakla kalmayıp, kampanyalar düzenliyoruz. Ayrıca sizlere modern tasarımlar ile mükemmel kalitede hizmet sunmaktayız. Sizin istediğiniz doğrultusunda amacına odaklı bir grafik çalışması yapıp ile işinize hizmet ediyoruz. Etiket için malzeme ve etiket tipini belirledikten sonra ürünü imalat sürecine geçiş yapıyoruz. Verdiğimiz hizmetin teslimi konusunda da gayet zamanı verimli kullanıp, teknolojinin faydaları sayesinde çok kısa sürelerde hatta gün içinde bile teslimat sağlamaktayız.
 

Metal Etiket Fiyatları

Metal etiket fiyatları söz konusuyken üretilen etiketin şekline ve kesimine, boyutuna, kalınlığına, üretim adedine ve kullanılan malzemeye göre değişiklik gösterebilmektedir. Metal etiketlerde sabit bir basım adedi bulunmamaktadır. Tamamen istenilen adede göre üretimi gerçekleştirilmektedir. Etiket basımı gerçekleştiren firmalara arasında değişim göstermekte olan metal etiket fiyatlarında çoklu üretimler olduğunda genel olarak fiyat bakımından daha uygun olabilmektedir. Ankara metal etiket alanında işi bilen uzman personel kadrosuyla birlikte her zaman kaliteyi en uygun fiyat ile müşterilerine hizmet sunarak daima müşteri memnuniyetini geliştirmeye odaklı hizmet vermektedir.
 

Metal Etiket Baskı

Metal Etiket baskı, matbaa ürünleri arasında bu kadar geniş bir kullanım alanı bulurken sadece Ankara’da da değil bütün büyük şehirlerde de yaygın bir kullanım alanına sahiptir. Etiket Baskı globalde meydana gelen teknolojik faydalar çerçevesinde farklı özelliklere sahip hizmetlerin tasarlanmasına fırsat doğması nedeni ile artık farklı özelliklere sahip her işletme için ayrı ürünler tasarlanabilmektedir. Etiket baskı iş makinelerinden trafik uyarı levhalarına kadar her yerde görülürken, dış yüzey üzerine ışık yansıdığı zaman parlak bir görünüm kazanma özelliğindedir. Parkur Matbaa hakkında ve gerçekleştirmek istediğiniz bütün işler hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için bizlere iletişim sayfasında bulunan telefon numarasından ulaşıp bilgi edinebilirsiniz. Etiket Baskı fiyatları konusunda, teslim zamanı konusunda da yoğunluğumuzun olup olmadığı gün içerisinde hizmeti hızla gerçekleştirebilir güzel bir işbirliği sağlayabiliriz.