1999'dan Günümüze Baskı Çözümleri
  • İvedik OSB Merkez San. Sit. 1341 cad. No:45-47-49 Yenimahalle / ANKARA
  • 0312 394 68 00
    info@parkurmatbaa.com

Metal Etiket

Metal Etiket 

Metal etiket baskı teknikleri ile ortaya çıkarılan tasarımların en önemli özelliği üzerinde yer alan firma bilgileri ile firma logosu ve iletişim seçeneklerini sürekli göz önünde tutmasıdır. Bundan dolayı firmanın olduğu kadar ürünün de reklamını yapan tasarımlar oto araç sektöründen ilaç sanayisine varan çok kapsamlı bir alanda kullanılmaktadır. Beyaz eşya ile mobilya sektöründe tercih edilmeleriyle birlikte endüstriyel pek çok ürün ve asansörlerde karşımıza çıkar. Ankara matbaa asansör etiket metal olması kabinde var olan ısı, nem ve diğer etkenlere karşı uzun yıllar kullanımını sağlar. Her geçen gün kullanım alanlarını daha da arttıran söz konusu tasarımlar ayrıca yapışkanlı ya da vidalı gibi seçeneklere de sahiptir. 

Ankara Matbaa

Ankara Matbaæ Tarafından bulunduğu günden bu yana üzerinden yüzyıllar geçse de matbaa insanoğlunun hayatındaki önemini her dönem korumuştur. Teknolojinin özellikle son yıllarda geçirdiği inanılmaz değişim elbette Ankara etiket baskı gibi ürünlere de kalite olarak yansımıştır. Tarihin önemli virajlarında bilginin yayılması ve kitlelerin etkilenmesi adına etkili bir rol oynamış ve bir zamanlar sadece gazete, dergi ve broşür gibi basılı materyallerin yanına günümüzde zengin bir tasarım çeşitliliği doğmuştur. Özellikle dijital baskı alanındaki yenilikler matbaa gelişimin de önemli bir rol oynamış ve devrim niteliğinde kabul edilmektedir.
 

Ankara Matbaa Firmaları

 
Ankara Matbaa Firmaları sektör dünya genelinde bu alanda meydana gelen gelişmelere anında ve hızlı adapte olabilmesi sayesinde günümüzde her türlü tasarımı kısa sürede hayata geçirebilmektedir. Ankara katalog baskı ürünler gibi daha pek çok ürün bugün bir işletmenin tanıtım alanında rakipleri ile rekabette öne geçmesi adına son derece etki etmektedir. Çünkü reklam artık bir firma adına tercih olmaktan çıkarak ihtiyaç haline gelse de bu alanda çıkan yüksek rakamlar firmaların kaçınmasına neden olmaktadır. Oysa Ankara matbaa firmaları fiyat konusunda düşük maliyetler ile ürün oluşturulabilmesi sayesinde bu alanda destek olur. Örneğin Ankara etiket baskı gibi bir ürünün hayatın içindeki yaygın kullanımı düşünüldüğünde bu ürünlerin reklam ve tanıtım gücü çok daha iyi anlaşılacaktır.