1999'dan Günümüze Baskı Çözümleri
  • İvedik Organize Sanayi Bölgesi 1341 cad. No:45-47-49 Yenimahalle / ANKARA
  • 0312 394 68 00
    info@parkurmatbaa.com

Metal Etiket

Metal Etiket

Metal Etiket tanıtım alanında ve birçok alanda ortaya çıkan ihtiyaçlarına hızlı çözümler getirmekte ve sektörün devamlılığı için önemli bir katkı sağlamaktadır. Ankara Matbaa firmalarının sahip olduğu tasarım zenginliği sayesinde günlük hayatımızda karşımıza çıkan her üründe yer almaktadır. Sadece firmalar adına değil tüketiciler için de fırsatlar sunan bu ürünlerin doğal ve düşük maliyet ile reklam unsuru olarak da değerlendirilmesini sağlamıştır. Matbaa Fiyatları oluşturulurken maliyet unsurunun önemli bir etken olduğu düşünülürse ucuza mal etmenin firmalar için önemli olduğu görülebilir.
 

Fırsatlar Yaratan Metal Etiket

Metal Etiket reklam ve tanıtım ögeleri arasında yer almakla birlikte geçmişten gelen alışılagelmiş basım hizmetleri ile de günümüzdeki önemini korumaktadır. Aynı zamanda fatura ve irsaliye gibi işletmelerin bulundurması zorunlu olan evrakla iş birliği içerisinde olan Ankara Matbaa firmaları tarafından yüksek kalitede basımı gerçekleşmektedir. Ancak bu firmaların asıl önemi, kullanım amacı olarak en doğru tasarımları üretmesi yanında bunların aynı zamanda işletmelerin tanıtımı adına destek vermiş olmasıdır. Birçok ürün günlük hayatımızda yaygın bir şekilde kullanılması sayesinde firma farkındalığı arttırmaktadır.
 

Metal Etiket Kullanım Alanları

Metal Etiket hayatın hemen hemen her alanında karşımıza çıkan ve her anlamda kolaylaştırması ile birlikte tanıtım ve reklam unsuru olarak da değerlendirmeye başlanmıştır. Etiketlerin üzerinde görsel detayların da yer almasıyla önemini arttırması Metal Etiket kullanan bir firmanın reklam alanında doğan ihtiyaçlarına birçok farklı tasarımlar yaparak firmasının ismini daha geniş kitlelere duyurabilme fırsatı tanımıştır. Etiketlerin sadece metal ile sınırlı kalmayıp farklı kullanım alanlarına ve araçlarına uygun olan promosyon ürünler, katalog baskı çeşitleri ve kartvizit tasarımlar ile birlikte bulundurulması yasal olarak zorunlu olan fatura ve irsaliye gibi matbu evrakların basımı da gerçekleştirilir. Aynı zamanda dernek makbuzu ya da davetiye gibi ürünler de basılabilmektedir.
 

Parkur Matbaa

Parkur Matbaa sahip olduğu deneyimlerden gelen fayda ile işi bilen müşterilerinin isteklerini anlayan, müşterilerine daha önce tecrübe ettikleri alanlardan yola çıkarak nasıl daha iyi reklam yapabileceklerini veya sunacakları ürünlerin, bilgilendirici olan metinlerinin nasıl daha iyi sunacakları hakkında birlikte yol alıp kaliteli işler çıkarıp ortaya çıkan güzel iş birlikleri sayesinde uzun yıllar çalışmaya devam etmektedir.