1999'dan Günümüze Baskı Çözümleri
  • İvedik OSB Merkez San. Sit. 1341 cad. No:45-47-49 Yenimahalle / ANKARA
  • 0312 394 68 00
    info@parkurmatbaa.com

Metal Etiket Fiyatları

METAL ETİKET FİYATLARI

METAL ETİKET FİYATLARI

Metal Etiket Fiyatları üretimi kolay olup, dayanıklı olması sayesinde uzun yıllar kullanılma imkanı sağlar. Alüminyum Etiket olarak da bilinen Metal Etiket metalin serigrafi baskı, asit indirme gibi tekniklerle işlenir. Bu etiketlerin montajı kolayca yapılabilir. Kırılmaz, hava koşullarından etkilenmez, üstünde kullanılan baskı çeşitli kimyasallardan etkilenmez. Yapılan etiketin baskısı, boyutu, tasarımı da Metal Etiket Fiyatları belirlemekte olup kalitesini arttırıp verimli hale getirilebilir.

 

METAL ETİKET FİYATLARI HANGİ ALAŞIMLAR KULLANILIR

Metal Etiket Fiyatları alüminyum, zamak ve thincut ile değişiklik göstermektedir. Alüminyum dövme ve döküm olan metal alaşımdır. Zamak, kırılmaya, kopmaya, yamulmaya dayanıklı çelik kalıplar veya silikon kalıplarda üretilen metal alaşımdır. Mazak olarak da bilinir. Thincut krom kaplı metal harflerden oluşan Parlak, kaliteli görünüm sağlayan etiketlerdir.

 

NEDEN FARKLI METAL ETİKET FİYATLARI VARDIR

Metal Etiket Fiyatları kağıt etiket veya plastik etiket daha sağlam olduklarından herhangi bir ısı, hava şartlarından etkilenmeyen malzemeden üretilir. Metal Etiket Fiyatları belirlenirken müşteriler, firmalar, kuruluşlar, özel iş yeri gibi alanların istenilen modellerde, istenilen modelin şeklinde, farklı boyutlarda , istenilen Metal Etiket baskı sayısına, çeşitli renklerinde, kullanılacak olan malzeme dikkate alınır. Metal Etiket Fiyatları çalışanın emeği, geciktirmemesi veya istenilirse çok erken teslim gerektiren gibi durumlarda değişiklik gösterebilir.

 

METAL ETİKET FİYATLARI ETKİLEYEN BASKILAR

Metal Etiket Fiyatları belirlenirken, etiketlere basılacak olan baskı modellerinin neler olacağı, özel tasarım istenilen Metal Etiket ayrıntılı işlem gerektiriyorsa, istenilen zamanı geciktiren durumlarda değişiklik gösteren fiyat durumları olabilir. Özel kesim istenilen etiketlerde kesimlerin yanı sıra metal etiketin boyutunun da etkilemesi de önemlidir. Ayrıca Metal Etiket Fiyatları etiketin delikli, özel kesimli, özel baskı ve istenilen maddenin yapısı da ayrıca etkiler. Delikli ve özel kesimli etiketler, deliksiz özel kesimler arasında da bir oluşur veya delikli düz etiketler ile deliksiz düz etiketler ve etiketlerde istenilen baskılar da belirleyici olur. Bunun haricinde toplu etiket isteminde istenilen miktara özel bir fiyat çıkarılabilir bunu özel anlaşmalar veya satıcının alıcı arasında pazarlık yapılabilir.