1999'dan Günümüze Baskı Çözümleri
  • İvedik Organize Sanayi Bölgesi 1341 cad. No:45-47-49 Yenimahalle / ANKARA
  • 0312 394 68 00
    info@parkurmatbaa.com

Kartvizit Fiyatları Ankara

Kartvizit Fiyatları Ankara

 
Kartvizit, müşterilerinizle ilk tanışmalarınızda kimliğiniz olmaktadır. Kendinizi karşı taraflara tanıtmakta olduğunuz ilk adım olmakta. Şirketinizin ve sizin yapmakta olduğunuz iş ve iletişim bilgilerinizi içermekte. Kartvizit bastırmak dünyanın en kolay işi olsa bile basım kalitesi, kağıtlar ve renkler ile başlı başına basım işi olmakta. Kartvizit basımında dört ana rengin tamamı kullanılmakta. Kartvizit basımında her renk bir maliyet getirmektedir. Bu nedenle tek renk veya iki renk kullanılmakta olmakta olan kartvizitlerde maliyet düşük olmakta, dört renk olmakta olan kartvizitler daha pahalı olmaktadır. Bunun sebebiyse, baskı makineleri olmakta. İki renge kadar basım yapabilmekte olan makineler bulunmakta. 
 

Kartvizit Tasarlarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 
Kartvizitte hem kalitesi hem de görselliklerinin öne çıkmakta olan modern ve profesyonel kartvizitler için şunlara dikkat etmeniz gerekmekte; 
Yazı tipi seçimlerinin kartvizitler için çok önem taşımakta. Şirketinizi ve sizi temsil edebilecek doğru fontlarla karşınızdakileri etkileyebilmeniz mümkündür. Okunması zor yazı tiplerinden uzak durmanızın ve marka bileşenlerinize uygun fontların kullanmanız kartvizitlerinizi daha profesyonel yapacaktır.
Kartvizitte yer almakta olan bilgiler rahat okunabilmesi gerekmektedir. Bunun için hem kartvizit ölçülerine hem de tasarımlara özen gösterilmesi gerekmektedir.
Kartvizit tasarımlarında mutlaka iletişim bilgilerine yer vermeniz gerekmektedir. Vermiş olduğunuz bilgilerin güncel ve doğru olduğundan emin olmak içinse de gerekli kontrolleri tekrar ve tekrar yapmanızı önermekteyiz.
Kartvizit tasarımı yaparken gözü yorabilecek arka planlardan kaçınmak gerekmektedir. Çok renkli bir arka planın, bilgilerin okunmasını zorlaştırdıkları gibi, profesyonel olmayan bir izlenim de yaratabilmektedir.
Kartvizit tasarımları mutlaka şirketin veya kişinin karakterine ve marka imajına uygun olması gerekmektedir. Tasarımların, firmanın renkleri ve kurumsal kimlikleri doğrultusunda hazırlanması gerekmektedir.
 

Kartvizit Seçenekleri ve Özellikleri Nelerdir?

 
Kartvizit görünümleriyle dikkat çekmekte olan günümüzde mat yada parlak şekillerde üretilmekte olan kartvizit çeşitleri özellik ile şirket sektöründe oldukça önemli olup hemen hemen her bütçede sunulmakta. Şirketimiz tarafından daima müşterilerimize en uygun Ankara kartvizit fiyatları sunulmakta. Günümüzde pek çok çeşidi bulunmaktadır bunlar; Standart kartvizitler, genellik ile 8.4 ve 5.2 boyutlarında oluşmakta olan dikdörtgen biçimli kartvizitleri verilen isimdir. Şirketimize verdiğiniz siparişler doğrultusunda isteklerinize uygun bir şekillerde kaplanarak hazırlanmakta olan standart kartvizit tasarımları bir çok kişi tarafından beğenilmekte. Standart kartvizitin en önemli özellikleri kısa sürede hazırlanabilmesi olmaktadır. Kabartma kartvizitlerin, bu kartvizit örnekleri arasında yer almaktadır oldukça tercih edilmekte olan bir tür olmaktadır. Bu kartvizitte istediğiniz doğrultular da logo ve kartvizit ölçüleri ayarlanabilmekte. Genellik ile mat selefonla sunulmakta.