1999'dan Günümüze Baskı Çözümleri
 • İvedik OSB Merkez San. Sit. 1341 cad. No:45-47-49 Yenimahalle / ANKARA
 • 0312 394 68 00
  info@parkurmatbaa.com

Kartvizit Baskısı

Kartvizit Baskı

Kartvizit baskısı, kişiler veya firmaların özel olarak hazırladıkları, kendilerini tanıtabilmek amacıyla kısa bilgiler bulundurduğu kartlara kartvizit denir. Tasarımı yapılan kartvizit üzerinde firmanın veya kişinin logosu ve markasına yer verilir. Kullanım amacı gereği kartvizitte iletişim bilgileri ve verilen hizmetin açıkça görülmesi gerekmektedir. Böylece gerekli iletişim bilgilerini sunarken hem de hizmetin tanıtımı yapılır. Kartvizit, sektör ve doğrudan iletişim bilgilerini içerdiği için işletmeler ve firmalarda çok önemlidir. Bu sebeple kurumsal kimliğinize uygun olarak tasarlanmalı ve kaliteli bir baskı alınmalıdır. Kaliteli bir kartvizit baskısı, karşı tarafta olumlu bir imaj bırakması açısından, dikkat çekici ve etkili bir tercih olacaktır.

 

Kartvizit Basım Çeşitleri

Kartvizit Basımı için farklı seçenekler mevcuttur. Kartvizitler kişilerin mesleğine, yaptıkları işe, sektörlerindeki saygınlık durumlarına göre değişik şekillerde basılabilir. Kartvizit modeli ve rengi sektörünüze ve kurumsal kimliğinize uygun olarak tasarlanmalıdır. Genellikle tercih edilen Kartvizit çeşitleri şu şekildedir:

 • Sıvamalı
 • Kabartma Laklı
 • Parlak Selefon
 • Şeffaf
 • Mat Selefon
 • PVC
 • Sıvama Laklı
 • Sıvamalı
 • Özel Kesimli

Çeşitler ve adet bilgisi fiyatları doğrudan etkilemektedir. Farklı hizmetler ve detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Parlak veya mat selefonlu kartvizitlerde kuşe ya da bristol kâğıt tercih edilmektedir. Tek veya çift yön olarak tercih edebilirsiniz. Bunların yanı sıra kabartma laklı kart, tuale kart, sıvamalı kart gibi farklı kartvizit modelleri de bulunmaktadır. İstenildiğinde kenarları oval veya özel kesim olarak teslim edilir. Acele kartvizit basımı işlemlerinizde sizlere yoğunluk durumuna bağlı olarak en kısa sürede hizmet vermeye çalışıyoruz.

 

Kartvizit Baskı Ölçüleri

Kart ölçüleri istenilen tasarıma göre ayarlanabilir. Standart kartvizit 86x54mm ölçülerindedir. Tasarımını hazırlarken bu ölçülerle çalışmalısınız. İstisnalar haricinde büyük ölçülerde yapılması önerilmez. Kartvizit ölçüleri cüzdan ceplerine oturan standart ölçüdür. Kartvizitinizi sürekli yanınızda taşıyabilmeniz için ölçülere uyulması işinizi kolaylaştıracaktır.

 

Kartvizit Bastırmanın İşletmenize Yararları

Kartvizit bastırmak genellikle iyi bir tanıtım aracı olarak da kullanılır. Uygun fiyatlı olduğundan yüksek adet bastırılabilir ve dağıtılabilir. Firmanızın hatırlanmasında önemli bir etki sağlar. Kurumsal İş yerleri için olmazsa olmazdır. Sadece iş yerleri için değil kişisel olarak da kartvizit kullanımı yaygındır. Kartvizit ihtiyaç anında müşterilerin iletişim bilgilerinize doğrudan ulaşarak en kısa sürede size ulaşabilmelerini sağlar.

Baskı alınan kartları cepli dosya içerisine koyabilir ya da antetli kağıt ile birlikte firmalara sunabilirsiniz.