1999'dan Günümüze Baskı Çözümleri
  • İvedik Organize Sanayi Bölgesi 1341 cad. No:45-47-49 Yenimahalle / ANKARA
  • 0312 394 68 00
    info@parkurmatbaa.com

Kartvizit Baskı

Kartvizit Baskı

Kartvizit Baskı Matbaa ürünleri hayatın her alanında karşımıza çıkan ve son derece geniş bir kullanım alanına sahip olan tasarımlardır. Öyle ki bugün market raflarında gördüğümüz ürünler üzerindeki etiketler, çok katlı binalarda bilgilendirme amacı ile hayati öneme sahip asansör etiketi, çeşitli özelliklere sahip olan promosyon ürünler ve daha pek çok ürün hayatımızı kolaylaştırmakla kalmayıp firmaların etkili bir biçimde tanıtımını da sağlamaktadır. Üzerlerinde yer alan bilgiler doğrultusunda müşteriler ile iletişim kurmanın da bir yolu olan söz konusu ürünler arasında yer alan kartvizit baskı örnekleri ise düşük maliyetler ile firmalara etkili bir iletişim ve olanağı tanır. Geleneksel pazarlama ve iletişim teknikleri arasında yer alsa da gücü ve etkisi süren bu tasarımlar son derece düşük maliyetler ile üretilmesi nedeni ile de tercih edilir.

Kartvizit Baskı Nedir?

Kartvizit Baskı Ankara matbaa firmaları tarafından farklı büyüklükte ve renklerde olduğu gibi farklı kalitede de üretimi gerçekleşen bu tasarımlar geleneksel pazarlama yöntemleri arasında hala etkisini sürdüren baskı çeşitleri arasında yer alır. Üzerinde yer alan firma telefon numarası, adresi, mail adresi gibi iletişim bilgileri sayesinde müşteriler ile uzun süreli ve kalıcı temasın atılmasını sağlayan ilk adım olarak da görülür. Özellikle kurumsal kartvizit tasarımlar firma kurumsal kimliğinin yansıtılması adına son derece önemlidir. Firma kurumsal renklerinde hazırlanabildiği gibi logo gibi sembollere de yer verilerek imajın güçlenmesini sağlar.

Kartvizit Baskı Fiyatları

Kartvizit baskı avantajları arasında düşük maliyetler ile etkili bir tanıtım aracı olması ilk sırada gelir. Öyle ki etki gücü ile kıyaslandığında bu tasarımlar için ödenecek olan rakamlar çok düşüktür. Hızlı ve istenilen sayıda üretilmesi, değişik renk ve kalite kağıda basılabilmesi de yine dikkat çeken özelliklerden sadece birkaçıdır. Bu özellikler ışığında kartvizit baskı fiyatları için ödenecek olan ücretin aslında hiçbir önemi yoktur da denilebilir.
Parkur matbaa Ankara içinde yer alan işletmelere olduğu kadar yurdun her köşesine bu ürünlerden temin edebilmektedir. Kişiye özel tasarımları da hayata geçirmekte ve kargo yolu ile en kısa sürede sorunsuz olarak teslimatını sağlamaktadır.