1999'dan Günümüze Baskı Çözümleri
  • İvedik Organize Sanayi Bölgesi 1341 cad. No:45-47-49 Yenimahalle / ANKARA
  • 0312 394 68 00
    info@parkurmatbaa.com

Kabartmalı Metal Etiket

Kabartmalı Metal Etiket

Kabartmalı metal etiket etkili bir tanıtım ve kullanıcılara bilgileri vermek için kullanılmakta olan etiket türleri olmaktadır. Özelliklerine göre de birçok gruba ayrılmaktadır. Kabartmalı Metal etiket ’ler; şıklık ve zarafeti yüklenmiş olan misyonuyla birlikte sergilemekte olan bir etiket gurubu olmakta. Alüminyum, çelik ve pirinç gibi metal malzemelerin üzerlerine uygulanabilmekte olan bu etiket türleri, daha önceden alüminyum üzerlerine serigraf baskı ile yapılmakta olabilen kabartma kalıbı yardımı ile bütün metallere uygulandıktan sonra imal edilmekte. Göze çarpmakta olan ve akılda kalıcı bir etki yaratabilmekte olan kabartmalı etiket modellerinin; her sektörde rahatlıkla kullanılabilmekte olabilen, iliştirildikleri alanı ön plana çıkartmakta olan bir yapıya kavuşturmakta.
Kabartma etiket şirketleri içerisinde vermiş olduğu hizmetleriyle ön plana çıkmakta olan, kabartma metal etiket fiyatlarıyla hep piyasasının gündeminde kalan Parkur matbaa firması, kaliteden ödün vermeyerek, ekonomik ürün imalatları ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla her grup ve sektörden müşteri kitlesine özel çözümler üretmekte. Ucuz Kabartma Etiketler ve diğer sorularınız için bizi arayabilirsiniz ve her konuda detaylı bilgi almanız mümkündür.

Kabartmalı Metal Etiket Nedir?

Kabartmalı Metal Etiket, genellik ile 0,20 – 0,30 – 0,40 – 0,50 mm. kalınlığındaki olan Alüminyum kullanılmaktadır. Görünüm olarak naturel, eloksallı, fırça izli olan, parlak ya da boyalı alüminyum kullanılabilmektedir. Serigraf baskı yapılmakta olan levha fırınlandıktan sonra özel kalıplar kullanılıp preslenir ve levha üzerinde istenilmekte olan alanlarda 3D etkisi yaratmakta olan kabartma (logo – yazı) elde edilmektedir. Diğer etiketlere göre artısı da Etiket üzerindeki tüm baskı boya silinse dahi kabartma asla silinemez logonuzun etiket üzerindeki kalıcılıkları sabitlenmiş olmaktadır. Göze çarpan ve akılda kalıcı bir etki yaratmakta olan kabartmalı alüminyum etiket modelleri her sektörde rahatlık ile kullanılabilen, iliştirildikleri alanı ön plana çıkartabilen bir yapıya kavuşturmaktadır.

Kabartma Metal Etiket Nerelerde Kullanılır?

Kabartma Metal Etiket, daha çok dekoratif amaçlı ve ilgi çekmek istenilen ürünlerin üzerinde kullanılmaktadır. Bu nedenle başta mobilya sektörü olmak üzere tekstil alanı, otomotiv alanı, reklam alanı ve ambalaj alanları gibi pek çok sektörde kullanımı oldukça yaygın olmaktadır. Örnek vermemiz gerekirse duşakabin marka etiketi, hazır mutfak marka etiketi, ofis ve ev mobilya takımları marka etiketi vs. pek çok örnek verebilmemiz mümkündür. Maliyetleri sağlamış olduğumuz reklam avantajlarına kıyas ile oldukça uygun olması nedeniyle endüstride oldukça geniş pazar payı bulmaktadır.