1999'dan Günümüze Baskı Çözümleri
  • İvedik OSB Merkez San. Sit. 1341 cad. No:45-47-49 Yenimahalle / ANKARA
  • 0312 394 68 00
    info@parkurmatbaa.com

Etiket Baskı

Etiket Baskı 

Etiket Baskı konusunda işi bilen profesyonel çalışma arkadaşlarımız ile birlikte sizler için ürettiğimiz ürünlerin kalitesini kullandığımız maddelerin işlenmesinden sizlere ulaşıncaya dek her adımını dikkatli bir şekilde atıldığından ve testler yapıldıktan sonra sizlere sunulduğundan emin olabilirsiniz. Etiket ürünleri konusunda uzun yıllar ömrünün olması için baskı kalitemiz ile birlikte kullandığımız boyalar, farklı renklerin kalitesi ve baskı makinelerimizin işlevsel ve pürüzsüz baskı yapmasından dolayı hem uzun yıllar kullanabilecek hem de hiçbir hata olmadan sorunsuz bir şekilde istediğiniz şekilde montajını gerçekleştirebileceksiniz.

Etiket Baskı Fiyatları

Etiket baskı temel olarak üretimi yapılırken kullanılan malzemenin fiyatı baz alınırken bununla birlikte üretilen etiketin adedi, üzerine basımı gerçekleştirilen tasarımın büyüklüğü ve kullanılan mürekkebin kalitesi de hesaplanarak bir fiyat çıkmaktadır. Bunun dışında bu ürünlerin paketlenip kargo aşamasına çıkan bedeller ve diğer olabilecek bedeller de sunulan fiyata katılmaktadır. Tüm bu karmaşık aşamalardan sonra emin olun ki sizin karşınıza çıkan fiyat hiç de yüksek bir fiyat olmayacaktır. Çünkü Etiket baskı yapmak eskisi gibi zor bir aşamadan geçmemektedir. Gelişen teknoloji ile birlikte basımı gayet pratik bir hal almış olan matbaa ürünleri bizlere sadece kullanılacak metalin kalitesi, yapılacak çalışma ve tasarım ve bir de boyutunu ileterek istediğiniz sayıda ürün çıkarımını çok kısa zamanlar içerisinde baskısını gerçekleştirip sizlere teslim etmekteyiz. 
 

Etiket Baskı Faydaları 

Etiket Baskı düşünüldüğünde nerede kullanılıyor diye sorgulamaya başlarız ama hemen hemen kimse hayatımızın her alanında bir etiket olduğu fark etmez. Defterlerden duvarlara neredeyse her yerde olan etiketler çeşitli olduklarından dolayı hayatımızda varlığını kolayca anlamayabiliriz. Defterlerde kullanılan etiketin maddesinin yapışkanlı kağıt olmasından ve adres yazılı etiketlerde kullanılan metal maddesinin çeşitliğinden dolayı etiket baskı her yerde bizlere genel olarak bilgi verme amaçlı olduğu bir baskı türüdür. Parkur Etiket Olarak bizlere etiket baskı çeşitli sorular sorarak bilgi alabilir. Bunların sayı arttıkça değişen fiyatlardan kar ve avantaj oranları hakkında, baskı kalitesi ve diğer her şey hakkında bizimle iletişim kısmımızda yer alan bilgilerden ulaşarak destek alabilirsiniz.