1999'dan Günümüze Baskı Çözümleri
  • İvedik OSB Merkez San. Sit. 1341 cad. No:45-47-49 Yenimahalle / ANKARA
  • 0312 394 68 00
    info@parkurmatbaa.com

Etiket Baskı

Etiket Baskı

Etiket baskı hizmetleri veren firmalar tarafından verilen hizmetlerin çeşitliliğine bakacak olursak süpermarket raflarından asansör kabinlerine, sanayi alanında hizmet veren firmalardan endüstriyel üretim hizmeti veren firmalara kadar her yerde karşımıza çıkan etiket baskı ürünler uygun maliyet yapısı ile birlikte sağladığı avantajlar ile de öne çıkmaktadır. Baskı yapılacak ürünlerin üzerine işletmeye ait logo, renk ve iletişim bilgileri bulunması bu tasarımı etkili bir reklam unsuruna dönüştürüp geleneksel reklam dünyasının parlayan yıldızı olarak görülmektedir. Ankara Parkur Matbaa tarafından basımı yapılan bu tasarımların bir diğer özelliği üzerinde ürün hakkında son kullanım tarihi, kullanım bilgileri gibi önemli bilgiler yer alması sayesinde sağladığı faydalardır.
 

Etiket Baskı Hizmetleri

Parkur Matbaa hizmetlerinden olan etiket baskı matbaa ürünleri arasında bu kadar geniş bir kullanım alanı bulurken sadece Ankara bölgesinde değil başta İstanbul olmak üzere büyükşehir olan illerde de yaygın bir kullanım alanına sahiptir. Etiket sektöründe dünya genelinde meydana gelen teknolojik gelişmeler göz önüne alındığında farklı özelliklere sahip ürünlerin tasarlanmasının özellikle renk ve görünüm açısından mükemmel olan baskıya fırsat doğması nedeniyle artık farklı özelliklere sahip her işletme için ayrı ürünler tasarlanabilmektedir. Örneğin Ankara reflektif etiket gibi tasarımlar bugün karşımız iş makinelerinden tutun trafik uyarı levhalarına varan pek çok yerde görülürken bunda dış üzerine ışık yansıdığı zaman baskının kalitesiyle birlikte parlak bir görünün kazanma özelliği etkilidir. Ayrıca olumsuz hava koşulları gibi dış etkenlere karşı oldukça dayanıklı olması uzun yıllar sürecek kullanımını beraberinde getirmektedir.
 

 Etiket Baskı Fiyatları

Etilket Baskı fiyatlarının gayet uygun olması yukarıda bahsettiğimiz konular dahilinde tasarım dışında olan diğer ürünlerin de geniş bir kullanım alanı açmasında imkan vermiştir. Etiket baskısında yüksek teknoloji sayesinde gelişen dijital baskı teknikleriyle fazla sayıda olan siparişi çok kısa sürelerde teslim etme fırsatı yaratırken baskı yapma maliyetlerinin de düşmesine neden olmuştur. Ankara bölgesinde etiket baskısı yapan firmalar tarafından gerçekleştirilen bu hizmet etiket baskısı alanında işletmelerin ihtiyaç duyduğu geleneksel reklam ve tanıtım ihtiyacına son derece hızlı çözüm üretme özelliğine de sahiptir. Parkur Matbaa firmamızla ilgili ve yapmak istediğiniz projeleriniz için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.