1999'dan Günümüze Baskı Çözümleri
  • İvedik Organize Sanayi Bölgesi 1341 cad. No:45-47-49 Yenimahalle / ANKARA
  • 0312 394 68 00
    info@parkurmatbaa.com

Barkodlu Metal Etiket

Barkodlu Metal Etiket

Barkodlu metal etiket matbaa firmaları Ankara içinde yer alan işletmeler kadar kargı yöntemi ile ülke genelindeki firmaların ihtiyaçlarını tedarik edebilir. Broşür baskıdan kartvizit örneklerin, katalog baskı çeşitlerinden fatura ve irsaliye teminine kadar geniş bir alanı kapsayan bu hizmet yelpazesi içerisinde etiket baskı çalışmaları ayrı bir yer tutar. Çünkü özellikleri bakımından firma tanıtımı adına önemli bir destek sağlayan bu tasarımların son derece yaygın bir kullanım alanı mevcuttur. Kullanım alanlarına göre farklı üretim teknikleri kullanılarak hazırlanan bu tasarımların başında metal etiket gelmektedir. Metal alaşımdan meydana gelmesi sayesinde en ağır dış koşullar karşı bile dirençli olması nedeni ile sanayi alanında üretim yapan firmalar için idealdir. Metal etiket çeşitleri arasında yer alan barkodlu özelliğe sahip ürünler ise tasarım teknolojisinin geldiği son noktayı göstermesi açısından önemlidir. 
 

Metal Etiket Neden Tercih Edilir?

Barkodlu metal etiket olarak da üretilebilen söz konusu ürünler bir ürün ya da hizmetin takip mekanizması içinde son derece kritik bir göreve sahiptir. Barkod okuyucu sayesinde gerçekleşen bu özelliğin sağlıklı şekilde kullanılmasında metal alaşımdan meydana gelmesi etkilidir. Çünkü bu sayede yüksek ısı, güneş ışınları, yağmur ya da diğer olumsuz koşullardan etkilenmeyen barkodlu metal etiket ile ürün takibi çok daha güvenli şekilde yapılabilmektedir. Günlük hayatın içinde banka ATM’lerinde fabrika tankerleri ya da endüstriyel tehlikeli maddelerin takibinde kullanılmakla birlikte raf takibi içinde tercih edilmektedir. 
 

Barkodlu Metal Etiket Nasıl Çalışır?

Barkodlu Metal Etiket çeşitleri içinde farklı özellikler nedeni ile ayrı bir yeri olan söz konusu tasarım yüksek sıcaklıklara karşı bile dayanıklı yapısı nedeni ile tercih edilirken en ağır şartlarda bile yüzeyinde solma yaşanmaz. Code 128, QR kod ya da Data matris gibi kullanım teknolojisi ile tasarlanmakta ve seri numarası, barkod bilgileri ve QR kod bilgileri aynı yüzey üzerinde yer alabilmektedir. Barkodlu metal etiket fiyatları diğerlerine göre maliyeti nedeni ile yüksek olsa da sağladığı kolaylıklar ve avantajlar oldukça önemlidir.
Parkur matbaa barkodlu metal etiket üretimi konusunda sektörden elde ettiği deneyimden yola çıkarak müşterilerine en iyi ve hızlı hizmeti sunmaktadır.