1999'dan Günümüze Baskı Çözümleri
  • İvedik Organize Sanayi Bölgesi 1341 cad. No:45-47-49 Yenimahalle / ANKARA
  • 0312 394 68 00
    info@parkurmatbaa.com

Asansör Etiket

Asansör Etiket

 Asansör Etiket, matbaa insan hayatına verdiği önem ile hayatınızı her zaman sağlıklı bir şekilde yaşamanız için her türlü tehlikeye karşı direnmenin önemini başarmış ve elde etmeye devam etmektedir. 
 Her yıl muayenesi yapılan her asansör, uzmanlar tarafından denetlenir ve zemine kırmızı, sarı, mavi veya yeşil renklerde gerekli açıklamaları içeren bir bilgi etiketi yapıştırılır.Siyah renk ile birlikte gelir. Firma etiketi, firma logosu, iletişim bilgileri, adres ve e-posta bilgileri, asansör kimlik numarası, asansör muayene tarihi, takip kontrol tarihi, uyarı mektubu alma bölümü, logo ve ilgili belediyenin adı, posta ve adres adı yazdırılırken belediyede bilgi. Emniyetsiz, can ve mal güvenliğiniz için yüksek risk oluşturan ve bir an önce kaybolması gereken asansör etiketleri, asansör uzman kontrol mühendisleriniz tarafından keşfedildikten sonra kontrol edin ve kontrol edin.
 
Asansör etiket baskısının önemi Asansör kartınız ile asansörlerin periyodik kontrol/teftişi direkt olarak can ve mal güvenliğini korumak için yapılan bir uygulamadır. Uygulama sürekliliğini sağlamak ve tüm asansör kullanıcılarını bilgilendirmek için etiketin hasarsız olması gerekmektedir. Bu nedenle AND'ye etiketlerinde hasar olduğu bildirilirse, gerekli raporlama kontrolleri yapıldıktan sonra asansör içi ve çevresindeki bilgi etiketleri yenileriyle değiştirilecektir.
 

Asansör Etiket Kartı Basımı 

 Asansör etiket kartı yazıcı ile basılmaktadır. Parkur Matbaa bu hizmeti en iyi ve en hızlı şekilde veren firmalar arasında yerini almaktadır. Hem pratik hem de uzman bir ekiple çalıştığı için kaliteli baskı yapar ve sağlam kullanım için güçlendirilmiştir. Baskıda kaliteli malzeme kullanımı sadece okuyucuya fayda sağlamakla kalmaz, aynı zamanda insanların kullanılan mürekkep rengini fark etmelerini kolaylaştırır. Etiket hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz bize e-posta yoluyla veya iletişim sayfasındaki adresimizden ulaşabilir veya bulunan telefon numarasından bizi arayabilirsiniz.