1999'dan Günümüze Baskı Çözümleri
  • İvedik OSB Merkez San. Sit. 1341 cad. No:45-47-49 Yenimahalle / ANKARA
  • 0312 394 68 00
    info@parkurmatbaa.com

Asansör Etiket

Asansör Etiket

Asansör Etiket can güvenliği konusunu oldukça kararlı davranan, her ihtimali düşünen insanların hemen hemen her alanda yaşam sürelerini arttırma yolunda ilerleyen dernek, kurum, kuruluş ve insan topluluklarının, insan hayatına dokunan her alanda var olmak ve sağlıkla ömürlerini sürdürebilmeleri için hayati tehlikeleri öngörmek ve eğer ortada bir sorun, yapılması gereken bir iş var ise bunu zamanında halledip ileride oluşabilecek herhangi bir tehlikeye veya kazaya sebebiyet vermemek için çalışmalar yapılmaktadır. Bunlardan birisi ve oldukça önemli bir yer olan insan nüfusunun büyük bir oranının barındığı apartmanlarında yer alan asansör kabinleridir. Asansör kabinlerini denetlemek oldukça önemli olup önlenemez bir acıya sebep olmamak için bakım günlerini geciktirmemek gerekmektedir.
Asansör bakımı konusunda bir gecikme yaşandığı takdirde işlevini yitirmiş olup kalabalık olan apartman binalarında insanların olası durumlarda can kayıplarına da sebebiyet vermektedir. Bazı önemli felaketlerde bilinir ki asansörlerin kullanılmaması önemle vurgulanmaktadır. Örneğin bir deprem anında veya deprem yaşantısının sonrasında kabininde asansör etiket üzerinde bakımı yapılmıştır ibaresi bulunsa dahil asla kullanılmaması gerekmektedir. Asansör etiket bir asansörün bakımının yapılıp yapılmadığı, asansör bakımının ne zaman yapıldığı, hangi firma tarafından yapıldığı ve hangi belediyenin kontrolü ve izninde gerçekleştiği ibaresi yer almaktadır. Bunun dışında bu kurumların ve firmaların adresleri ve iletişim bilgileri yer almaktadır.
 

Asansör Etiket Fiyatları

Asansör Etiket bir maliyet konusunda oldukça düşük bir bedele sahiptir. Bu da Asansör kabinleri için uç bir fiyatta olup yapılmadığı bahanesini ortadan kaldırmaktadır. Asansör Etiket basımı gerçekleştiren matbaa firmaları bu konuda oldukça kaliteli malzemeler kullanıp hem baskı yapılan metal kalitesini hem de tasarımında kullanılan renk ve basım kalitesine oldukça önem vermektedirler. Parkur Matbaa olarak bu tür etiketlerin insanların hayatlarında bir öneme sahip olduğu bilincinde olup kaliteli ürünler üretip bunları düşük fiyatlara sunmaktayız. Bizler ile iletişime geçerek asansör etiket hakkında detaylı bir bilgi sahibi olmak için Parkur Matbaa olarak sizlerin her türlü ihtiyaç duyduğu soruyu cevaplandırmaya hazır olup aynı zamanda sizleri bilgilendirmek için elimizden geldiğince fikir sahibi edindirmeye çalışacağız.