1999'dan Günümüze Baskı Çözümleri
  • İvedik Organize Sanayi Bölgesi 1341 cad. No:45-47-49 Yenimahalle / ANKARA
  • 0312 394 68 00
    info@parkurmatbaa.com

Ankara Kartvizit Fiyatları

Ankara Kartvizit Fiyatları

Ankara Kartvizit Fiyatları Ankara şehrinde yer alan firmaların reklam ve tanıtım faaliyetlerini destekleyen belki de en önemli sektörlerin başında gelmektedir. Fatura ve irsaliye gibi bulundurulması yasal zorunluluk olan evrakların da basımı üstlenen sektör teknolojiye önemli bir yatırım yapmış ve bu alanda dünya üzerinde meydana gelen teknolojiyi yakından takip etmektedir. Bu anlamda dijital baskı teknikleri ile firmaların bu alanda doğacak olan ihtiyaçlarına hızlı çözüm getirmeyi başarmakla birlikte ortaya son derece kaliteli tasarımlar da koyar.

Kartvizit Özellikleri

Kartvizit tasarımlar dijital baskı teknikleri ile hayata geçirilen ve son derece düşük maliyet ile etkili bir iletişim gücü sağlayan ürünlerdir. Üzerinde firma adı, logosu, iletişim bilgileri gibi detaylar yer alması nedeni ile ilk tanışmada firma hakkında olumlu bir algı yaratmayı başarmaktadır. Değişik kağıt çeşitlerine basımı gerçekleşebilmekte ve kabartmalı olarak da hayata geçirilmektedir. Kurumsal kartvizit tasarımlar ise bir kurumu temsil özellikler ile oluşturulmakta ve son derece dikkat çekici görünmektedir.

Kartvizit Fiyatları

Ankara iyi matbaa firmaları tarafından değişik ölçülerde üretilen bu tasarımların en öne çıkan özelliği düşük maliyetli olmasıdır. Buna karşın etki alanı geniş olmakla birlikte geleneksel reklamcılık alanının vazgeçilmezleri arasında gelir. Kurumsal kartvizit fiyatları uygun olması nedeni ile de tercih edilse de aslında bir firmanın müşterileri ile kalıcı iletişim kurmasında ilk unsur olması nedeni ile oldukça önemlidir.

Kartvizit Model ve Tasarımları

Parkur matbaa kartvizit modelleri farklı renk seçenekleri sunduğu kadar değişik ebatlarda da üretilebilir. Son derece şık görünen bu tasarımlar üzerinde kişisel bilgiler yer alabileceği gibi kurum ile ilgili bilgiler bulunabilir. Kartvizit matbaa ürünleri içerisinde aynı zamanda geleneksel reklamcılık faaliyetleri arasında da yer almaktadır. Düşük maliyetli olması kadar etki gücü kuvvetli olması bu tasarımların bir diğer özelliğidir. Kartvizit fiyatları değerlendirme altına alınırken firmaya getirisi de iyi hesaplanmalıdır. Kurumsal tasarımlarda ise dikkat edilmesi gereken nokta kurum renkleri ile kartvizitin aynı renkte olması, yani kurumu temsil edecek detaylara yer verilmesidir