1999'dan Günümüze Baskı Çözümleri
  • İvedik OSB Merkez San. Sit. 1341 cad. No:45-47-49 Yenimahalle / ANKARA
  • 0312 394 68 00
    info@parkurmatbaa.com

Hizmetlerimiz

Ankara matbaa baskı işleri firmamız ile iletişime geçerek baskı talebinde bulunabilirsiniz. Ne gibi ürünlerin baskısını yapıyoruz? Aslında birçok farklı sektörde faaliyet göstermekte olan firmaların, faaliyetleri doğrultusunda hem hedef kitleye ulaşmak hem de faaliyetlerini daha efektif bir şekilde sürdürebilmeleri için ihtiyaç duydukları her türlü görsel ve yazılı metni dijital ortamdan, fiziksel ortama aktarıyoruz. Birçok farklı baskı çeşidi ve bu çeşitler ile birlikte birçok farklı malzeme seçeneği de bulunmaktadır. Dolayısıyla hedef kitleyi dikkate alarak, tüm bu baskı ayrıntılarını belirlemeniz ve bu doğrultuda bir sipari oluşturmanız en doğrusu olacaktır. Uzman personellerimizin esas görevi size yüksek kalite standartlarında bir baskı hizmeti sunmak ve böylece hedefinize en etkin bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktadır.

Hangi Baskı Ürünleri Mevcut?

Esasında ürünler ile ilgili bir sınırlandırma yapmak doğru olmaz. Nitekim onlarca farklı matbaa ürünleri bulunmaktadır. Müşterilerimizin bu farklı ürünler arasında tercihler yapması gerekir. Bu tercih yapma sürecinde de, ilgili ürünleri kullanarak hangi kitle ile nasıl bir etkileşim kurmak istediklerini planlamaları gerekir. Bu planlama sürecinde, adet sayısı ve ölçüler için de karar kılınmalıdır. Firmamız, sahip olduğu yüksek standartlara sahip teknolojik baskı donanımları sayesinde dilediğiniz ebatta, malzeme kalitesinde birçok farklı baskı seçeneği ile sınırsız ürün taleplerinizi karşılayabilmektedir.

Baskı Fiyatları Ne Kadar?

Ankara matbaa baskı işleri için ne kadar ödeme yapmanız gerekiyor? Aslında bu sorunun yanıtını verebilmemiz için hangi matbaa ürününü, ne kadar adet talep ettiğinizi bilmemiz gerekir. Bunu hesaplayabilen basit web uygulamamızı, yine web sayfamız üzerinde bulabilirsiniz ancak özellikle de özelleştirilecek birçok detay söz konusu olduğunda ve sipariş için adet sayısı fazla olacaksa da, bu durumda firmamız ile iletişime geçerek fiyat teklifi almanız daha doğru bir karar olabilir.

Baskı Siparişi Oluşturmak ve Teslimat

Ankara matbaa baskı işleri öncelikli olarak sipariş oluşturmanız ile başlar. Sipariş oluşturma işlemini tamamladığınızda, baskı sürecine geçilir. Baskı sürecinin ne kadar süreceği ise tamamen sizin siparişinizin yoğunluk seviyesine göre değişir. Bu bağlamda baskı tamamlandığında, en kısa sürede sizlere teslimat gerçekleştirilir.