1999'dan Günümüze Baskı Çözümleri
  • İvedik OSB Merkez San. Sit. 1341 cad. No:45-47-49 Yenimahalle / ANKARA
  • 0312 394 68 00
    info@parkurmatbaa.com

Parkur Matbaa

20Yılı Aşkın Deneyim ile

Müşteri odaklı, çevreye duyarlı, yenilikçi, mükemmeliyetçi iş anlayışıyla fark yaratan, hizmet süreçlerini, nitelikli işgücü ve şeffaf yönetim yaklaşımıyla örnek bir çalışma ortamında sürdüren, sürekli gelişime yönelik yatırımları ve güçlü altyapısıyla faaliyette bulunduğu sektörlere öncülük eden, kurumsal gelişimimizi sürekli kılan güçlü finansal yapımız, faaliyet alanlarımıza öncülük etmemizi sağlayan yatırım anlayışımız, bilgi ve deneyime dayalı uzmanlığımız, faaliyet alanlarımızdaki tüm tüketici ihtiyaçlarına cevap veren geniş ürün ve hizmet yelpazemiz, her türlü ihtiyacına uygun çözümler ürettiğimiz geniş müşteri portföyümüz, müşterilerimizle birebir iletişim kuran geniş satış ağımız, Türkiye’nin dört bir yanına hizmet götüren yaygın lojistik olanaklarımız, öncü uygulamalarımızı hayata geçiren nitelikli insan kaynağımız, çalışma ilkelerimiz ve iş etiğine bağlılığımızdan kaynaklanan güvenilirliğimiz, müşteri memnuniyetini sürekli kılan kalite anlayışımızla, PARKUR; sahip olduğu tüm bu özelliklerle, ekonomiye, topluma, çalışanlarına değer yaratmaya devam edecektir.
parkur matbaa

Blog

Etiket Baskı Fiyatları

Etiket Baskı Fiyatları

Etiket baskı özellikle dijital teknolojinin hayatımıza girmesi ile birlikte işletmeler adına değerli fırsatlar sunmaktadır.
ETİKET BASKI ÇEŞİTLERİ

ETİKET BASKI ÇEŞİTLERİ

Etiket baskı her sektörün faaliyet alanındaki özelliklerine göre tasarımlar üreterek işletmelerin bu alanda doğan ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde karşılamaktadır. Zira üretilen her ürün içeriğinde farklı özellikler bulundurmakta ve dolayısı ile bu özelliklere uygun etiketlere ihtiyaç duyulmaktadır.
ANKARA MATBAA FİYATLARI

ANKARA MATBAA FİYATLARI

Ankara matbaa günümüz piyasa şartlarında her işletmenin ihtiyacı olan pazarlama ve tanıtım desteğini sunmakta önemli bir rol oynamaktadır. Gün geçtikçe sertleşen rekabet ortamında ayakta kalmanın gerekliliği olarak önemli hale gelen ürün tanıtımı doğru kanallar aracılığı ile yapıldığında işletmelere pozitif katkı verirken, ticari kazançlarında artış olduğu da gözlenmektedir.
Etiket Baskı Nedir?

Etiket Baskı Nedir?

Genel bir anlamda söyleyecek olursak Etiket Baskı kuşe kağıda basılı olup arkasında yapışkan bulunan kağıtlardır demek yanlış olmaz. Etiket Baskı...
Ankara Matbaa Ürünleri

Ankara Matbaa Ürünleri

Ankara matbaa ürün yelpazesindeki çeşitlilik sayesinde işletmelerin ihtiyaç duydukları alanlarda seri ve hızlı şekilde üretim yapabilmektedir. Günümüz piyasa koşullarında reklam vermenin önemi giderek anlaşılmakla birlikte bunun en etkili yolu olarak matbaa baskı yöntemi kullanılmaktadır. Ankara matbaa ürünleri arasında yer alan çeşitler sayesinde işletmeler hedefledikleri müşteri kitlesine kısa sürede ulaşabilmektedir.
Ankara Matbaacılar Sitesi

Ankara Matbaacılar Sitesi

Ankara matbaacılar sitesi Ankara genelinde ihtiyaç duyduğunuz Ankara matbaa ürünlerini bulabileceğiniz yerlerden birisidir. Burada birçok matbaa firması faaliyet göstermekte olup, firmamız da sektörde adını duyurmuş, kurumsal ve bireysel müşterileri için en iyi çözümü sunuyor olması ile her daim tercih edilmektedir.
Ankara Matbaa Fiyatları

Ankara Matbaa Fiyatları

Ankara matbaa fiyatları tercih ettiğiniz matbaa ürününe göre değişir. İyi bir fiyatlandırma yapabilmemiz için, ne kadar adet sayıda ürün talebinde bulunacağınız önemlidir. Ankara matbaa ürünlerinde en önemli detaylardan birisi tasarım olmaktadır.
Ankara Matbaa Firmaları

Ankara Matbaa Firmaları

Ankara matbaa firmaları baskı ürünleri sipariş verebileceğiniz firmalardır. Baskı kalitesi yüksek tutulması önemlidir. Bu sayede size ulaştırılan Ankara matbaa ürünleri kullanım ömrü uzun olur. Fakat sadece bu kriterin sağlanması tek başına yeterli olmayabilir.
Ankara Leksan Etiket

Ankara Leksan Etiket

Ankara leksan etiket baskı için firmamız her daim siparişlerinizi almaya devam etmektedir. Leksan etiket birçok alanda kullanım için ideal bir etiket türü olarak karşımıza çıkmaktadır.
Promosyon Ankara

Promosyon Ankara

Anakara promosyon çalışmaları, hemen her sektörde etkili bir şekilde hedef kitleye ulaşım sağlamanın bir yoludur. Burada önemli olan ayrıntı ise doğru bir Anakara promosyon ürünü seçimidir.
Ankara promosyon firmaları

Ankara promosyon firmaları

Firmamız sahip olduğu baskı teknoloji altyapısı sayesinde, birçok farklı Ankara promosyon ürün malzeme yüzeyi üzerinde kusursuz ve yüksek kalitede baskı yapabilme imkanına sahiptir. İşte bu sayede, siz hangi Ankara promosyon ürünü tercih ederseniz edin, sizin için sonuç en üst seviyede baskı olacaktır ve böylelikle en iyi verimliliği de elde etmeniz mümkün olacaktır.
Ankaradaki matbaalar

Ankaradaki matbaalar

Ankaradaki matbaalar sayesinde iç ve dış mekanlarda ihtiyaç duyduğunuz her türlü Ankara matbaa ürünlerini talep edebilir ve Ankara’da belirtmiş olduğunuz adresinize kadar gönderilmesini isteyebilirsiniz.
Leksan Etiket Baskı

Leksan Etiket Baskı

Leksan etiket baskı hizmetimiz ile taleplerinizi en kısa sürede gerçekleştiriyoruz ve ürünleri tarafınıza en kısa sürede teslim ediyoruz. Leksan etiket baskı, sizlere etiket baskı hizmetleri dahilinde sunduğumuz ürün çeşitlerimizden birisidir.
Ankara Promosyon

Ankara Promosyon

Ankara promosyon ürünleri imalat, tasarım ve satıcı firma olarak, birçok farklı sektör bünyesinde faaliyetlerini sürdürmekte olan firmalar açısından promosyon ürünlerinin ne denli önemli olduğunun bilincindeyiz. Bu bağlamda, malzeme kalitesinden ödün vermeden, olabildiğince makul bir fiyat seviyesi dahilinde sizlere hizmet vermekteyiz.
Etiket Baskı Merkezi

Etiket Baskı Merkezi

Ankara sınırları dahilinde bulunan etiket baskı firmanız için en kısa sürede, hızlı bir şekilde etiket baskı teslimat yapıyoruz. Talep edeceğiniz ürünlerin etiket baskı malzeme ve baskı kalitelerini üst seviyede tutuyoruz ve buna karşın fiyatlandırmayı da makul seviyede yapıyoruz.
Ankara Matbaa

Ankara Matbaa

Ankara matbaa baskı firması olarak, sizlere ihtiyaç duyduğunuz tüm matbaa ürünlerini eşsiz tasarımlar sunuyoruz. Bu sayede hedef kitlenize daha etkileyici görseller ile ulaşmış oluyorsunuz.
Ankara Promosyon Ürünleri

Ankara Promosyon Ürünleri

Ankara promosyon ürünleri konusunda firmamız ürün çeşitliliği ile ön plana çıkmaktadır. Faaliyet alanınız doğrultusunda farklı ürün tercihleri yapabilirsiniz. Ankara promosyon ürünleri siparişi vermek son derece basittir. Sizlere kısa bir sürede baskı ve teslimat gerçekleştirdikten sonra, elde edeceğiniz ürünleri artık markanızı hedef kitleye ulaştırmak için dağıtmaya başlayabilirsiniz.
Ankara Matbaacılar

Ankara Matbaacılar

Ankara matbaacılar arasında firmamız, sizlere birçok farklı matbaa ve baskı ürün seçeneklerini sunmaktadırlar. Bu ürün çeşitliliği sayesinde, farklı sektörler bünyesindeki farklı firmalar için en doğru tanıtım tercihleri yapabilmek mümkün olmaktadır.
Etiket Baskı Firmaları

Etiket Baskı Firmaları

Etiket baskı firmaları birçok farklı malzeme seçeneği ile birçok farklı etiket seçeneğini sunan firmalardır. İhtiyaç ve talep doğrultusunda en ideal malzeme seçeneği belirlenir ve etiket tasarımı için de adımlar atılarak, etiket baskı işlemine geçiş yapılır.
Ankara Matbaa İşleri

Ankara Matbaa İşleri

Ankara matbaa işleri konusunda profesyonel kadrosu ile hizmet vermekte olan firmamız, her türlü matbaa ürünleri ve baskı taleplerinizi karşılamaktadır.
Ankara Matbaaları

Ankara Matbaaları

Ankara matbaaları sayesinde ihtiyaç duyduğunuz matbaa ürünlerini temin edebilirsiniz. Firmamız aynı zamanda sektörde adını duyurmuş bir tasarım ve baskı firmasıdır.
Etiket Baskı

Etiket Baskı

Faaliyet alanınız doğrultusunda talep ettiğiniz etiket baskı için en uygun malzeme belirlemesini yapma aşamasında sizlere yardımcı olmaktayız. Yapışkanlı PP, PE, kuşe ve metalize gibi malzeme seçenekleri arasında, sektörel ihtiyaç ve hedefiniz doğrultusunda en doğru etiket baskı seçimini yapmanızı sağlarız.
Ankara Promosyon Fiyatları

Ankara Promosyon Fiyatları

Ankara promosyon fiyatları bakımından en makul seviyede fiyatlar veriyor olması ile yıllardır sabit müşterilere sahibiz. Bu doğrultuda sizler de firmamızın fiyatlarını görmeden, karar vermeyin.
Ankara Promosyon

Ankara Promosyon

Ankara promosyon ürünlerini oldukça uygun fiyatlar dahilinde, üstelik malzeme kalitesi de ön planda, satın alabileceğiniz başarılı firmalardan birisiyiz.
Ankara Matbaaları

Ankara Matbaaları

Ankara matbaaları belirli düzen ve sıra ile çok kapsamlı olarak çalışır. Matbaalarda gazeteler, dergiler, kartvizitler, romanlar, broşürler, kataloglar, düğün ve sünnet davetiyeleri, ambalajlar, ambalajların üzerine yerleştirilen etiketler gibi ürünler matbaalarda basılır ve çoğaltılır.
Ankara Matbaa

Ankara Matbaa

Matbaa Ankara, şirket ve firmaların iletişim telefon, adres ve şirket amblemi tasarımlarını istenilen seviyede kartvizite işleyerek hizmet veriyor. Şirketlerin sunduğu promosyon ürünlerin basımını da yapan Matbaa Ankara
Ankara Etiket Baskı

Ankara Etiket Baskı

Etiket baskı çeşidinin kaliteli bir yapı olması da etiketlemeyi çok daha kolay bir hale getiren işlevsellikle yakından alakalı olduğu söyleniyor. Ankara etiket baskı yöntemleri sayesinde; ihtiyaç duyduğunuz tüm opsiyonel etiketleri temin edebiliyorsunuz.
Ankara Acil Kartvizit

Ankara Acil Kartvizit

Özellikle Ankara acil kartvizit konusunda bizim ürünlerimizi tercih den işverenlerin kalabalık olduğu bir şehir. Oldukça büyük firmaların ve de küçük işletme sahiplerinin tüm kartvizitleri bizlere emanet.
Ankara Matbaa

Ankara Matbaa

Şirketler kurulum aşamasında logo tasarımı, kartvizit baskısı ve farklı amaçlar için birçok evraka dolayısı ile kağıt içerikli malzemelere ihtiyaç duyarlar. Ankara matbaa firmamız Ankara geneline ve Türkiye'nin her iline hizmet vermektedir. Şirketinizin ihtiyacı olan her türlü evrakı firmamızdan temin etmeniz mümkündür.
Ankara Matbaa

Ankara Matbaa

Firmamız kurulduğu andan itibaren sürekli kendisini geliştirerek tüm basılı ürünlerin basımlarını en kaliteli olarak yapmaya çalışmaktadır. Ankara matbaa hizmetlerine ihtiyaç duyan kişi ve firmalar bizimle iletişim kurabilir tüm ihtiyaç duydukları ürünlerin basılmasını sağlayabilirler. Ankara matbaa işlerimizde
Ankara Matbaa

Ankara Matbaa

Matbaa ilk bulunduktan sonra Türkler tarafından 1647 yılında kullanılmaya başlanmıştır. Bu tarihten sonra matbaacılık alanında sürekli gelişmeler yaşanmış ve günümüzde en modern cihazlar ile baskılar yapılır duruma gelmiştir. Firmamız Ankara matbaa hizmetleri veren bir kuruluş olarak tüm sektörlerin ihtiyaçlarına göre baskı hizmetleri vermektedir
Ankara Matbaa

Ankara Matbaa

İlk Türk matbaası 1647 yılında İstanbul’da kurulduktan sonra zamanla geliştirilmiş ve günümüze kadar getirilmiştir. Firmamız, yeni nesil teknolojiler ile yapılmış matbaa cihazlarını kullanarak hizmet vermektedir. Ankara matbaa hizmetlerinde...
Ankara Mabaaları

Ankara Mabaaları

merhabalar, bu yazımızda sizlere Ankara Matbaa konusunda bilgi vermek istedim . kısaca Ankara Matbaa nın ne olduğundan bahsedelim. Matbaa işlemi yazı , resim , ya da belirli şekillerin kağıt, deri, kumaş gibi materyallere
Ankara Matbaa

Ankara Matbaa

Baskı ihtiyaçlarınız için sizlere hizmet veren Ankara matbaa firmaları arasında en kaliteli Ankara matbaa firmalarından biri olan parkur matbaa…
Ankara Matbaa

Ankara Matbaa

Teknoloji son hızla ilerlerken bu sektörün kazandırdığı birçok yenilik birçok farklı alanda yararlı olmuştur. Matbaa sektöründeki tüm yeniliklerin en önemli kalıntısı ortaya çıkan net ve parlak materyallerdir. Her türlü baskının kaynağı olan matbaa tüm dünyada önem verilmesi gereken bir alandır. Bu sayede Ankara matbaa çağın
Ankara Acil Baskı

Ankara Acil Baskı

Reklam, işletmeler için oldukça önemli bir unsurdur. Ürünlerin ve hizmetlerin halka tanıtılması ve geniş bir kitlede ilgi uyandırılması sadece reklam sayesinde mümkün olmaktadır. Basılı ve yayın grubu olmak üzere birçok farklı alanlarda da kendinizi ve firmanızı tanıtabilirsiniz. Bu tanıtma kanalları içerisinde en çok tercih edilen ise baskı merkezleridir. Özellikle Ankara acil baskı hizmetleri
Ankara Hızlı Baskı

Ankara Hızlı Baskı

Gelişmelerin her alanda yoğun olarak yaşandığı ülkemizde, matbaa sektörü de hızla gelişme gösteriyor. Eskiden günlerce süren baskı işleri şimdilerde dijital ortamda kısa sürede dizayn edilerek, istenilen sayıda basılabiliyor. Her şehirde olduğu gibi Ankara hızlı baskı alanında gelişen illerin
Cepli Dosya

Cepli Dosya

Kırtasiye malzemeleri, her sektörde ihtiyaç duyulan ürünlerdir. Kırtasiye ürünlerinin bir kısmı piyasada bulunan ürünler olsa da bir kısmı firmalara özel olarak tasarlanmakta ve hazırlanmaktadır. Bu ürünler özel matbaalarda hazırlanır. Firmamız yıllardır sektörlere özel kırtasiye ürünleri tasarlamakta, antetli kağıt, antetli zarf ve cepli dosya gibi özel ürünler firmaların isteğine uygun olarak tasarlamaktadır. Vermiş olduğumuz hizmetlerdeki önceliğimiz öncelikle kaliteli ürünler hazırlamak ve müşteri memnuniyeti kapsamında çalışmalar yapmaktır.
Broşür Baskı

Broşür Baskı

Marka imajlarını yansıtmak, reklam ve tanıtım faaliyetlerinizi sürdürmek, pazarlama çalışmalarınızı hayata geçirmek için bir broşür bazen bu etmenlerin hepsine yetmektedir. Bu alanda uzman bir şekilde hizmet vermekte olan firmamız, broşür baskı işlemini sizin istediğiniz şekilde düzenlemekte ve dilediğiniz boyut ile adede göre baskılayarak tarafınıza göndermektedir. Dijital çağın içerisinde olduğumuz yeni dönemde hala eski bir sistem olarak etkinliğini sürdüren broşür baskısı, markanızın tanıtımı için alabileceğiniz hizmetler arasında.
Antetli Kağıt

Antetli Kağıt

Kurumsallaşmanın her geçen gün vazgeçilmez olduğu günümüz sanayi koşullarında iç ve dış yazışmalarda, teklif şablonlarında ve daha birçok tanıtım alanlarında kullanılmak üzere antetli kağıt tasarımı yapmaktayız.
Ankara UV Baskı

Ankara UV Baskı

Yeni baskı teknikleri ile baskı sektörü de her geçen gün gelişmekte ve yenilenmektedir. Çalışanlarımız ile beraber her türlü teknolojik yeniliğe ayak uydurmakta, müşterilerimize daha kaliteli ürünler sunmak amacıyla çalışmaktayız. Son dönemlerde ortaya çıkan UV baskı tekniğini uygulamada Ankara UV baskı yine öncü firmalardan birisi olmuştur.
Ankara Matbaa

Ankara Matbaa

Firma olarak kuruluşumuzdan itibaren, yenilikçi hizmet anlayışımız ile dünya üzerindeki matbaa konusundaki gelişmeleri, yakından takip etmekte ve müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için en modern makine ve ekipmanları kullanmaktayız. Çalışmalarımızda müşterilerimizin memnuniyetini hedef olarak kabul ettiğimizden, standart faaliyetlerin dışına çıkarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve özel taleplerini en kısa sürede yerine getirmekteyiz. Firma olarak, kaliteli hizmetlerimiz ve hızla artan müşteri sayımızdan dolayı, Ankara matbaa sektöründe lider durumda bulunuyoruz.
Ankara Dijital Baskı

Ankara Dijital Baskı

Uzun yıllar önce genç girişimcilerimizle kurmuş olduğumuz Ankara dijital baskı faaliyetlerimizi başarılı bir şekilde yürütmekteyiz. Her türlü katalog, reklam, afiş ve baskı hizmetlerimizle müşteri memnuniyetini yakalamış olmanın gururuyla çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

İletişim

İvedik OSB Merkez San. Sit. 1341 cad. No:45-47-49 Yenimahalle / ANKARA