1999'dan Günümüze Baskı Çözümleri
  • İvedik OSB Merkez San. Sit. 1341 cad. No:45-47-49 Yenimahalle / ANKARA
  • 0312 394 68 00
    info@parkurmatbaa.com

Leksan Etiket Nedir?

Ankara matbaa ürünleri günümüzde işletmelerin kendilerini tanıtmaları adına ürettiği tasarımlar günümüzde son derece değerli ve önemli bir destek olarak kabul edilirken Ankara matbaa leksan etiket bu ürünler arasında ilk sırada gelir. İç ve dış mekanlara uygun bir Ankara matbaa etiket modeli olan leksan etiket baskı şeffaf pvc ile yapıştırıcı arasına uygulanarak dış etkenlerden zarar görmemektedir. Makine ve elektronik aksama sahip alanlarında yaygın olarak tercih edilen Ankara matbaa leksan etiket özellikleri arasında güneş ya da diğer olumsuz etkiler gibi dış etkenlerden zarar görmemesi nedeni ile renginde herhangi bir solma yaşanmaması da gelmektedir.
 

Ankara Matbaa Leksan Etiket 

Ankara matbaa ürünleri arasında başta sanayi alanında hizmet veren işletmeler olmak üzere pek çok farklı sektöre önemli bir katkı veren leksan etiket Ankara matbaa avantajları arasında ilk sırada güneş ışınlarına karşı oldukça dirençli olması gelmektedir. Aynı zamanda son derece kolay ve pratik kurulum olanakları sunması nedeni ile de lAnkara matbaa eksan etiket tercih edilmektedir. Üzerinde seri numarası ve imal yılı bilgileri sunarak ait olduğu yüzey hakkında bilgi veren Ankara matbaa leksan etiket özellikleri arasında kullanıcı tarafından üzerine bilgi işlenme olanağı da bulunmasıdır. Polikarbon malzeme üzerine yapılan bir baskı tekniği ile oluşturulan Ankara matbaa leksan etiket modelleri başta otomotiv sektörü olmak üzere elektronik sektöründe de yaygın olarak tercih edilmektedir.
 

Leksan Etiket Özellikleri Nelerdir?

Ankara matbaa ürünleri arasında makine gibi sanayi ürünleri üzerine istenilen kalınlıklarda hazırlanabilmesi nedeni ile tercih edilen leksan Ankara matbaa etiket yüksek ısılar yanında çeşitli darbelere karşı da dayanıklıdır. Leksan etiket özellikleri arasında su ve nemden etkilenmemesi gelmekte ve Ankara matbaa sayesinde uzun yıllar kullanımı mümkün olmaktadır. Ankara matbaa leksan etiket fiyatları da tercih nedenleri arasında gelmekte ve uyarı ve ikaz işaretleri gibi yüzeyinde unsurlar bulunması sayesinde talimatnameleri destekleyen özeliklere de sahiptir. Özel bir yapıştırıcı ile yapıştırıldığı yüzeyde uzun yıllar dayanıklı bir şekilde kullanılan Ankara matbaa leksan etiket baskı faydaları arasında kolaylıkla deforme olmaması da gelmekte ve bu sayede uzun yıllar boyunca kullanılmaktadır.