1999'dan Günümüze Baskı Çözümleri
  • İvedik OSB Merkez San. Sit. 1341 cad. No:45-47-49 Yenimahalle / ANKARA
  • 0312 394 68 00
    info@parkurmatbaa.com

Leksan Etiket Baskı

etiket baskı

Leksan etiket baskı hizmetimiz ile taleplerinizi en kısa sürede gerçekleştiriyoruz ve ürünleri tarafınıza en kısa sürede teslim ediyoruz. Leksan etiket baskı, sizlere etiket baskı hizmetleri dahilinde sunduğumuz ürün çeşitlerimizden birisidir. Bu etiket türünün de kendine has bazı özellikleri vardır ve bu özellikler sayesinde kullanım alanlarında da büyük bir işe yaramaktadır. Bu bağlamda bu etiket türünün en önemli özelliklerinin başında iç ve dış alanlarda kullanım için ideal malzeme ve tasarım yapısı olması gelmektedir. Öyle ki kullanım alanı doğrultusunda özelleştirilebilir bir malzeme yapısı söz konusudur. Talep edildiğinde kabartma işlemi de yapılır ki buna gofre de denir, bununla birlikte tuşların kullanımı mümkün olur ve çeşitli makina, otomasyon sistemleri, yoğun 100 derece ve üzeri sıcaklıktaki alanlarda bile kullanım için uygun bir etiket tipidir.

Leksan Etiket Baskı Ankara’da Sipariş Vermek

Sipariş oluşturmak daha önce bu kadar kolay olmamıştı. Yapmanız gereken tek şey, web sitemiz üzerinden leksan etiket baskı sayfasına gelerek, sizden istenen bazı temel bilgileri girmek ve sipariş ver butonuna dokunmaktır. Bu bilgiler arasında ne kadar adet sayıda istediğiniz, özel tasarım talep edip etmediğiniz, ölçülendirme, özel renk seçenekleri gibi ayrıntılar vardır. Dilerseniz daha özel bir sipariş talebinde bulunmak için hizmet telefon numaralarımızdan firmamız ile de iletişime geçebilirsiniz. Nitekim firmamız sizlere doğrudan özel çözümler sunmak için hazırdır.

Ankara’da Leksan Etiket Baskı Fiyatları Ne Kadar?

Tıpkı bizlerle iletişime geçtiğinizde belirteceğiniz etiket baskı detayları gibi, fiyatlandırmanın da belirlenebilmesinde bu detaylar önemli rol oynamaktadır. Esasında ihtiyaç duyduğunuz leksan etiket baskı boyutlandırma, özel tasarım talepleri, adet sayısı gibi kriterler net bir fiyat belirlemesinde önemlidir.

Ankara Leksan Etiket Baskı Firması

Birçok farklı baskı seçeneğinin uygulanmasının mümkün olduğu leksan etiket baskı işleminde size özel çözümler, fiyat tekliflerimiz ve genel olarak hizmet sürecimize dair çok daha fazla bilgi için iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Oldukça dayanıklı bir etiket tipi olan leksan etiket baskı, kullanımı çok yaygın ve sektörel beklentilerinizi en üst seviyede karşılamaktadır. Daha fazla bilgi ve sipariş talebi için iletişime geçebilirsiniz.