1999'dan Günümüze Baskı Çözümleri
  • İvedik OSB Merkez San. Sit. 1341 cad. No:45-47-49 Yenimahalle / ANKARA
  • 0312 394 68 00
    info@parkurmatbaa.com

Etiket Baskı Fiyatları

Etiket baskı özellikle dijital teknolojinin hayatımıza girmesi ile birlikte işletmeler adına değerli fırsatlar sunmaktadır. Bu fırsatlardan yararlanıldığı takdirde ticari gelirlerde artış yaşanması mümkün olduğu kadar işletmelerin gelişmesi de sağlanabilir. Zira etiket baskı fiyatları buna izin vermekte, son derece uygun olması nedeni ile dileyen her işletmenin ihtiyacına uygun olarak üretim yapılabilmektedir. Güncel teknolojinin tüm imkanlarından yararlanılarak yapılan bu üretimler oldukça geniş bir tasarım yelpazesi içinde yer almakta ve her sektör için en doğru şekilde tasarlanmaktadır. Fiyatların her bütçeye uygun olması yanı sıra dileyenlere kendi tasarımlarını hayata geçirme fırsatı da veren etiket baskı sayesinde etkili bir reklam aracına sahip olmak mümkündür.

Etiket Baskı Fırsatları

Etiket baskı fiyatları işletmelere sağladığı avantaj ve fırsatların içinde belki de en değerli olandır. Özellikle iş hacmi orta ve altında kalanlara rekabet gücü katması bakımından sın derece değerli olan bu hizmet sayesinde bu işletmeler, pazarda olan konumlarını korumakta ve güçlendirmektedir. Etiket baskı kullanım alanlarının günlük yaşamda giderek artması sayesinde etkili bir reklam gücü elde edilmekte ve küçük çaplı işletmeler adına bir fırsata dönüşmektedir. Çünkü reklam gerekli olduğu kadar maliyet de gerektiren bir konudur. Bu maliyetin altından kalkmakta zorlananlar baskı fiyatlarının uygun oluşundan yararlanarak faaliyet alanlarına uygun etiket basımı yaptırabilirler

Fiyatlar Neye Göre Belirlenir?

Etiket baskı fiyatları belirlenirken pek çok unsur devreye girmektedir. Bu unsurlardan biri hiç kuşku yok ki kullanılacak teknolojidir. Çünkü gelişmiş teknoloji ile basılan bir etiket ile geleneksel yöntemlerle basılmış bir etiketin maliyeti aynı olamaz. Etiket baskı fiyatları belirlenirken etkili olan bir diğer unsur ise basım adedidir. Bir etiketten kaç adet basılacağı fiyatlandırma sırasında değişikliklere neden olabilir. Tercih edilecek tasarım çeşidi de etiket baskı fiyatları belirlenirken etkili olmaktadır. Çünkü bazı sektörlere ait etiketlerde farklı özellikler kullanılması gerekmekte ve bu da doğal olarak maliyetlere etki etmektedir. Bu nedenle fiyat konusunda karar vermeden önce ne tür bir etiket bastırılacağına karar verilmelidir.