1999'dan Günümüze Baskı Çözümleri
  • İvedik OSB Merkez San. Sit. 1341 cad. No:45-47-49 Yenimahalle / ANKARA
  • 0312 394 68 00
    info@parkurmatbaa.com

Etiket Baskı Firmaları

etiket baskı

Etiket baskı firmaları birçok farklı malzeme seçeneği ile birçok farklı etiket seçeneğini sunan firmalardır. İhtiyaç ve talep doğrultusunda en ideal malzeme seçeneği belirlenir ve etiket tasarımı için de adımlar atılarak, imalat sürecine geçiş yapılır. Firmamız tüm bu aşamaları sizlerle etkileşim halindeyken ilerletir. Bu sayede elde edilecek etiketlerin tam anlamıyla beklentilerinizi karşılıyor olması sağlanır. Sizlere birçok malzeme seçeneği ile birlikte birçok farklı etiket seçeneklerini de sunmaktayız. Öte yandan sektörel faaliyetlerinizi ve taleplerinizi dikkate alarak da sizler için en iyi etiket baskı çözümleri sunmaktayız.

Size Özel Etiket Baskı Çözümleri Sunuyoruz...

Birçok farklı renk tercihleri sunulmaktadır. Temelde 10 farklı temel renk ve ebatlar olarak da yine özelleştirilebilir genişlik, uzunluk seçenekleri söz konusudur. Ebatlar 43x61 cm ebatlarına kadar baskı yapılabilmesi mümkün olmaktadır. Bunun dışında yine sektörel ihtiyaçlarınıza yönelik özel etiketler; kazı kazan, kokulu, serigraf gibi imalatını da gerçekleştirebilmekteyiz.

Etiket Baskı İşlerinizde Hızlı Çözümler

Etiket baskı firmaları arasında firmamız aynı zamanda sizlere hızlı çözüm sunmaya odaklanmıştır. Eğer belli bir tasarım kalıbınız yok ise ilk etapta bu aşamayı birlikte tamamlarız. Sonrasında etiket için son hal şekli verilir ve siz onay verdiğinizde baskı sürecine geçiş yapılır. Baskı süreci kesinlikle siz onay vermeden başlamaz. Nitekim baskı işlemi sonucunda elde edilecek etiket ürünlerinin tam anlamıyla beklentilerinizi karşılıyor olması önemlidir ki bu da ancak ilk etapta tasarımsal, ebat ölçüleri, malzeme kalitesi gibi niteliklerin doğru belirlenip, sizin onayınıza sunulması ile mümkündür. Hizmet sürecimize dair daha fazla bilgi ve size özel fiyat teklifi için iletişime geçebilirsiniz.

En Uygun Etiket Baskı Fiyatı

Etiket baskı firmaları arasında firmamız Ankara genelinde yıllardır etiket baskı hizmeti vermekte olup, fiyatlandırma aşamasında müşterileri için olabildiğince en makul fiyat teklifini sunma gayreti içerisindedir. Bu bağlamda az bütçe ile yüksek verimlilik hedefleyen müşterilerimizin mutlaka etiket baskı işleri için firmamız ile iletişime geçerek fiyat teklifi almalarını öneriyoruz. Nitekim bütçeniz doğrultusunda en iyi verimliliği elde edebilmeniz için en iyi çözüm teklifimizi sunuyoruz. İhtiyaç duyduğunuz etiket baskı türü ile ilgili tarafımıza bilgi aktarımında bulunmanız yeterli olacaktır. Birçok farklı etiket seçeneğine sahibiz.