1999'dan Günümüze Baskı Çözümleri
  • İvedik OSB Merkez San. Sit. 1341 cad. No:45-47-49 Yenimahalle / ANKARA
  • 0312 394 68 00
    info@parkurmatbaa.com

Etiket Baskı

etiket baskı

Etiket baskı işleminde firmamız son derece ayrıntılı bir süreç işler. Bu süreç öncelikli olarak müşterimizin ne tür bir hedefi olduğuna göre belirlenmektedir. Etiket üzerindeki tasarım beklentileri ve söz konusu etiket ile hedeflediği potansiyel müşteri kitlesi ya da genel hedef kitle nedir? Tüm bu ayrıntılar, nasıl bir tasarım anlayışı ile etiket çözümü sunmamız gerektiği konusunda bizlere son derece faydalı olacak bilgiler arasındadır. Nitekim birçok farklı malzeme ile; kendinden yapışkanlı PP, PE, kuşe veya metalize gibi farklı etiket çözümleri sunmaktayız. Bu doğrultuda müşterimizin hangi etiket türü içinde talep bulunduğunu baz alarak; varak, serigraf, kokulu, değişken, kazı kazan gibi birçok özel etiket türü de dahil olmak üzere çözüm sunmaktayız.

Etiket Baskısı Yapan Firmalar 

Etiket baskı için güvenilir bir firma arıyorsanız ve Ankara genelinde faaliyet göstermekte olan bir firmanız varsa, bizimle iletişime geçmenizi öneririz. Çünkü sizlere sadece iyi bir fiyat teklifi sunmakla kalmıyoruz, tasarım ve malzeme kalitesi bakımından da yüksek kalite garantisi veriyoruz. Tamamen beklentilerinize odaklı bir tasarım anlayışı ile çözüm sunmaktayız. Etiket malzeme ve tipini belirledikten sonra imalat sürecine geçiş yapıyoruz ve tam olarak sizlere belirtmiş olduğumuz teslimat tarihleri aralığında teslimatlarımızı gerçekleştiriyoruz.

Etiket Baskısı Fiyatları 

Ankara genelinde yıllardır hizmet vermekte olan firmamız, birçok farklı malzeme seçeneğini sizlere sunar. Faaliyet alanınız doğrultusunda talep ettiğiniz etiket baskı için en uygun malzeme belirlemesini yapma aşamasında sizlere yardımcı olmaktayız. Yapışkanlı PP, PE, kuşe ve metalize gibi malzeme seçenekleri arasında, sektörel ihtiyaç ve hedefiniz doğrultusunda en doğru etiket baskı seçimini yapmanızı sağlarız. Tüm bu süreçte aynı zamanda tasarımsal beklentilerinizi ve mevcut bütçenizi de dikkate alırız. Bu sayede her bir ayrıntısıyla kusursuz bir baskı hizmeti gerçekleştirilir. Baskı sonucunda ürünler ise sizlere dilerseniz adresinizden teslimatı gerçekleştirilir.

Ankara Etiket Baskı Firmaları

Etiket baskı hizmeti için firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Çünkü profesyonel hizmet anlayışından ödün vermeden, siz değerli müşterilerimizin hedef kitle analizi, erişmek istediği potansiyel müşteri kitlesi kriterlerini dikkate alarak en iyi etiket baskı çözümlerini sunmaktayız. Üstelik oldukça avantajlı etiket baskı fiyat teklifi sunuyoruz.