1999'dan Günümüze Baskı Çözümleri
  • İvedik OSB Merkez San. Sit. 1341 cad. No:45-47-49 Yenimahalle / ANKARA
  • 0312 394 68 00
    info@parkurmatbaa.com

Cepli Dosya

Cepli Dosya

Kırtasiye malzemeleri, her sektörde ihtiyaç duyulan ürünlerdir. Kırtasiye ürünlerinin bir kısmı piyasada bulunan ürünler olsa da bir kısmı firmalara özel olarak tasarlanmakta ve hazırlanmaktadır. Bu ürünler özel matbaalarda hazırlanır. Firmamız yıllardır sektörlere özel kırtasiye ürünleri tasarlamakta, antetli kağıt, antetli zarf ve cepli dosya gibi özel ürünler firmaların isteğine uygun olarak tasarlamaktadır. Vermiş olduğumuz hizmetlerdeki önceliğimiz öncelikle kaliteli ürünler hazırlamak ve müşteri memnuniyeti kapsamında çalışmalar yapmaktır.

Cepli Dosyada Kalite

Firmamızın sunmuş olduğu tüm ürünler kurumsal kimliğinizi yansıtacak ayrıntılar içerir. Ürettiğimiz ürünlerde çalışma sırasında gerekli olan tüm araç gereçlerinizi sizlere sunmuş olduğumuz cepli dosya ile bir arada taşımanız ve kolay çalışmanız sağlanmaktadır. Şirketinizin logo ve amblem bilgilerini bu dosya üzerine bastırarak sunum dosyalarınızı ve baskılı evraklarınızı bu dosyaların içerisine yerleştirerek kullanabilirsiniz. Bu dosyalar hem kolay çalışmanızı, hem de firma bilgilerinizi ziyaret ettiğiniz tüm şirketlerin öğrenmesini sağlamaktadır.

Baskılı Kırtasiye Ürünleri

Firma veya şirketlerinizin ihtiyaç duyduğu her türlü logolu ve baskılı ürünleri firmamıza sipariş vererek yaptırabilirsiniz. Pazarlama elemanlarınızın müşteri ziyaretlerinde kullanacakları, antetli kağıt veya promosyon ürünlerini kolay bir şekilde taşımalarını sağlayacak cepli dosya ile evraklarını dağıtmadan kullanmasını sağlayabilir ve bu sayede reklamınızın yapılması için kaliteli çalışmalar yapabilirsiniz. İş yerlerinde kullanılan baskılı evraklar ve özel logolu ürünler kalitenin varlığının göstergesidir. Firmamız sektörünüze yönelik kaşenizde yer alan veya sizlerin yazılmasını istediğiniz her türlü bilgiyi kırtasiye araç ve gereçlerinin üzerine baskılamakta ve tüm kırtasiye ürünlerinizi karşılamaktadır.

Logolu Kırtasiye Ürünleri

Firmanızın veya iş dallarınızın akıllarda kalmasını sağlamak için evrak, dosya, kalem ve tüm aksesuarlarınızın üzerine, logo, amblem veya firmanızın iletişim bilgilerini bastırabilirsiniz. Firmanızın logo, amblem ve bilgileri, her türlü evrak ve ürüne baskı kalitesi net olacak şekilde ve okunaklı şekilde yazılmakta ve anlaşılır olmaktadır. Baskılı ürünlerinizi şirketinizin her türlü çalışmalarında ve dışarda olan görüşme ve toplantılarında yanınızda taşıdığınızda kendi kendinizin de reklamını yapmış olacaksınız. Logo ve baskı işlemlerinde kaliteli hizmet almak ve bu hizmetler için uygun fiyat seçeneklerinden yararlanmak için firmamızdan hizmet alabilirsiniz.