1999'dan Günümüze Baskı Çözümleri
  • İvedik OSB Merkez San. Sit. 1341 cad. No:45-47-49 Yenimahalle / ANKARA
  • 0312 394 68 00
    info@parkurmatbaa.com

Broşür Baskı

Broşür Baskı

Marka imajlarını yansıtmak, reklam ve tanıtım faaliyetlerinizi sürdürmek, pazarlama çalışmalarınızı hayata geçirmek için bir broşür bazen bu etmenlerin hepsine yetmektedir. Bu alanda uzman bir şekilde hizmet vermekte olan firmamız, broşür baskı işlemini sizin istediğiniz şekilde düzenlemekte ve dilediğiniz boyut ile adede göre baskılayarak tarafınıza göndermektedir. Dijital çağın içerisinde olduğumuz yeni dönemde hala eski bir sistem olarak etkinliğini sürdüren broşür baskısı, markanızın tanıtımı için alabileceğiniz hizmetler arasında.

Broşür Baskı Boyutlarımız

Firmamız tarafından sizlerin hizmetine sunulan bir ürün seçeneği olarak broşür baskı yaptırırken ürün boyutu tercihi yapabilirsiniz. A3 broşür, A4 broşür ve A5 broşür kağıtları olmak üzere markanıza ait olan ya da tanıtımını yapmak istediğiniz herhangi bir ürüne ilişkin boyut seçebilmeniz mümkün olur. Müşterilerimizin isteği doğrultusunda tasarlanmış olan bu ürünlere, müşterimiz onay verdikten sonra baskı işlemi uygulanmaktadır. Tarafımızca baskıya giden üründe daha sonrasında her hangi bir değişiklik yapılması durumunda her iki ürünün de fiyatı tahsil edilir.

Broşür Baskısında Dikkat Ettiklerimiz

Müşterilerimiz tarafından bize ulaştırılan broşür baskı işlemi esnasında dikkat ettiğimiz pek çok unsur bulunur. Tasarım esnasında az ve vurucu cümle kullanımı, baskıya gitmeden önce tasarıma karşılıklı olarak karar verme, baskı boyutuna ve adedine göre ürünleri matbaaya gönderme ve basma işlemleri tarafımızdan uygulanmaktadır. Firmamız baskı ve tasarım işlemlerinde alanında uzman olan kişiler ile çalışmakta ve müşterilerimizin beklentisini en iyi şekilde karşılamaktadır.

Broşür Baskı Siparişi

Firmamız üzerinden bizlere ulaşarak broşür baskısı konusunda sipariş verebilirsiniz. İstediğiniz tasarım, broşür boyutu ve adedi üzerinden vereceğiniz sipariş hızlı ve güvenilir bir şekilde tarafımızca basılarak sizlere gönderilmektedir. Matbaamız üzerinden alım yapabileceğiniz gibi bulunduğunuz noktaya hızlı bir şekilde kargo gönderim durumu da mevcuttur. Sipariş yoğunluğuna göre 2 ila 4 iş günü arasında tamamlanmış olan broşür baskısı, matbaaya gitmeden önce sizlerin bilgisine sunularak son kez teyit alınmış olur. Firmamız baskı hizmetleri konusunda alanının öncüsü konumuna gelmiş olup, müşterilerimize kaliteli hizmet vermek için gerekli çalışmaları özverili bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.