1999'dan Günümüze Baskı Çözümleri
  • İvedik OSB Merkez San. Sit. 1341 cad. No:45-47-49 Yenimahalle / ANKARA
  • 0312 394 68 00
    info@parkurmatbaa.com

Antetli Kağıt

Antetli Kağıt

Kurumsallaşmanın her geçen gün vazgeçilmez olduğu günümüz sanayi koşullarında iç ve dış yazışmalarda, teklif şablonlarında ve daha birçok tanıtım alanlarında kullanılmak üzere antetli kağıt tasarımı yapmaktayız.

Kurulduğumuz günden bu yana birçok sanayi kuruluşuna, kurumsal firmalara, şahıs firmalarına ve aile şirketlerine yapılanma ve gelişme süreçlerinde özel tasarımlarımızla hizmet vermeye devam ediyoruz. Rakiplerimizden bizi farklı kılan en büyük özelliğimiz, müşterimizin ihtiyaç ve beğenilerini doğru analiz ederek özgün ve benzersiz tasarımlar sunabilmemizdir.

Görselliğin ve düzenin tek bir noktada kaliteli ve kurumsal bir kimlik ile yansıtılması çalışmalarımızın ana amacını oluşturmaktadır. Tek tip tasarıma bağlı kalmadan firmaların zevk ve taleplerine göre çalışmalar yapabilecek uzman bir kadro ile çalışmalarımıza hız katarak günden güne ilerlemeye devam ediyoruz.

Özel Tasarım Antetli Kağıt

Pazarlama stratejilerinin ve satış tekniklerinin yenilik ve evrimleşme geçirdiği günümüz iş koşullarında firmaların kullanmakta olduğu envanterler her geçen gün önem taşımakta ve fark yaratmasına neden olmaktadır. Artık yazılı envanterlerin de görsellik yüzdeleri önem taşımakta, içeriğinde çok az da olsa firma kimliğini yansıtan birkaç ip ucu barındırmaktadır. Bu nedenle tasarımlar özgün olmakta ve görselliğe önem verir hale gelmektedir. Firmamız bu yenilikleri yakından takip ederek birebir uygulamaktadır.

Yurt içi ve yurt dışı yazışmalarda sıklıkla kullanılan antetli kağıt artık sadece bir iletişim şablonu olmaktan çıkıp reklam bannerlarını ön plana çıkarmayı hedefleyen, firmayı kısaca özetleyen bilgileri içeren bir pazarlama dokumanı durumuna gelmiştir.

Kadromuz ve Antetli Kağıt

Özel tasarım olarak belirttiğimiz, her firmaya özgün çalışma yapabilme potansiyeline sahip konusunda uzman grafiker ve yazılım uzmanlarımız ile sektörde yenilikçi adımlar atmaya devam ediyoruz. Kadromuzun profesyonelliği yapılan işin kalite ve özeniyle doğrudan ilişkili olup, müşteriye özel çalışma yapan tasarımcılarımızla antetli kağıt tasarımlarımızda da ön planda olmaya devam ediyoruz.

Antetli Kağıt Tasarım Çalışmaları

Özgün ve farklı tasarım çalışma organizasyonumuzu yaparken antetli kağıt çalışması yapacağımız firmamız ile birebir görüşmeler yaparak kullanılması arzu edilen, logo, sertifika, firma cari unvanı ve görsel tasarımlarla ilgili fikir alış verişinde bulunulur. Söz konusu çalışma için örnek tasarım çalışmaları hazırlanarak beğeniye sunulur. Tercih edilen numune çalışması istenilen miktar aralığında basılmak üzere baskı makinelerine gönderilir.