1999'dan Günümüze Baskı Çözümleri
  • İvedik OSB Merkez San. Sit. 1341 cad. No:45-47-49 Yenimahalle / ANKARA
  • 0312 394 68 00
    info@parkurmatbaa.com

Ankara UV Baskı

Yeni baskı teknikleri ile baskı sektörü de her geçen gün gelişmekte ve yenilenmektedir. Çalışanlarımız ile beraber her türlü teknolojik yeniliğe ayak uydurmakta, müşterilerimize daha kaliteli ürünler sunmak amacıyla çalışmaktayız. Son dönemlerde ortaya çıkan UV baskı tekniğini uygulamada Ankara UV baskı yine öncü firmalardan birisi olmuştur.

UV Baskı Nedir?

UV baskı güneşten gelen ultraviyole ışıklara dayanıklı boyalardan yapılan özel bir baskı sistemidir. Bu baskıda ultraviyole ışıklara dayalı özel boyalar kullanırız. Bu boyalar uygulandıktan sonra özel kurutma fırınlarında 1 saniyeden daha kısa sürelerde kurutularak her UV ışınlardan gelecek her türlü zararlı etken engellenmiş olur. Ankara UV baskı olarak uzun yıllardır baskı alanında edindiğimiz tecrübelerimizi UV baskı sisteminde de aynı şekilde kullanmaktayız. Uyguladığımız UV baskılarda kesinlikle güneşten herhangi bir bozulma veya etkilenme olmamaktadır. Normal baskı sistemleri örnek olarak 2 yıl dayanırken UV baskı sistemleri ise en az 10 yıl dayanacaktır.

UV Baskı Kullanım Alanları

Ankara UV baskı olarak hemen hemen her türlü ambalaj malzemesi üzerine uygulayabilmekteyiz. Genellikle Ambalaj ve etiketler üzerine uygulanan UV baskı ambalajların renk solması, deformasyon gibi olumsuzluklar yaşamasını engellemektedir. Uygulama yaptığımız yüzeylerde malzemeler müşterinin eline ulaşmadan herhangi bir deformasyon ya da olumsuzluk yaşanması söz konusu değildir.

Aynı zamanda UV baskı uyguladığımız etiketlerde sökülme yapılırken boya kalması ya da deformasyon olurken UV baskı ile hazırlananlarda hiç bir sorun olmamaktadır. Aynı zamanda UV baskıyı O.P.P ya da her türlü PVC malzeme üstüne uygulayabiliriz. Şeffaf malzemeler üzerine UV baskı uygulamamamız halinde hem ürün görünürlüğü artarak satın alma oranları artmakta, hem de uyguladığımız UV baskı sayesinde ambalajda bir deformasyon ya da olumsuzluk yaşanması söz konusu değildir.

UV Baskı Da Öncü

UV baskı da öncü firma olarak uzun yıllardır baskı sektöründe edindiğimiz tecrübelerimiz ile beraber çalışmaktayız. Alanında uzman deneyimli personelimiz ile firmamız müşterilerimizin memnuniyeti için çalışmaktadır. Güler yüzlü ve hızlı hizmet anlayışımızı doğru fiyat politikası ile birleştirerek çalışmalarımıza devam etmekteyiz. UV baskı hakkında her türlü soru ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.