1999'dan Günümüze Baskı Çözümleri
  • İvedik OSB Merkez San. Sit. 1341 cad. No:45-47-49 Yenimahalle / ANKARA
  • 0312 394 68 00
    info@parkurmatbaa.com

Ankara Promosyon Ürünleri

ankara promosyon ürünleri

Ankara promosyon ürünleri konusunda firmamız ürün çeşitliliği ile ön plana çıkmaktadır. Faaliyet alanınız doğrultusunda farklı ürün tercihleri yapabilirsiniz. Ankara promosyon ürünleri siparişi vermek son derece basittir. Sizlere kısa bir sürede baskı ve teslimat gerçekleştirdikten sonra, elde edeceğiniz ürünleri artık markanızı hedef kitleye ulaştırmak için dağıtmaya başlayabilirsiniz. Ancak bir firma tercihi yapma aşamasında birden fazla kriteri esas almanızı öneriyoruz. Nitekim malzeme kalitesi önemli bir unsurdur. Planladığınız promosyon çalışmasında etkileşimi maksimum düzeyde sağlamak ve bu sayede potansiyel müşterilerinizi kazanmak için malzeme kalitesinin üst düzeyde olması ve aynı zamanda ilgili promosyon ürünleri üzerindeki tasarımında etkileyici düzeyde olması gerekir. Uzman tasarım ekibimiz sizin için tüm bu detayları düşünür ve sizler için en iyi çözümü sunar.

Hangi Promosyon Ürünlerini Tercih Edebilirsiniz?

Lazer, uv, tampon, serigraf, ofset, dijital, sıcak gofre, transfer ve süblimasyon gibi farklı baskı çeşitleri sayesinde dilediğiniz malzemedeki ürün üzerine baskı yapabilmekteyiz. Dolayısıyla Ankara promosyon ürünleri ile ilgili herhangi bir ürün sınırlandırması yapmak da doğru olmayacaktır. Powerbank gibi teknolojik cihazlar da promosyon ürünlerinden birisi olarak tercih edilebileceği gibi, şapka, tişört gibi tekstil ürünleri de tercih edilebilir. Bu bağlamda firmanızın faaliyet gösterdiği sektörü ve hedeflediği kitlenin gündelik kullanımlarını dikkate almanızı öneririz.

Ankara Promosyon Ürünleri Siparişi Oluşturmak

Aslında Ankara promosyon ürünleri siparişi oluşturmanın en kolay yöntemi, web sayfamız üzerinden promosyon ürünleri sayfasında sizden istenen bilgileri doldurmak ve gerekli tercihleri yapmaktır. Bu sayede sadece birkaç dakika içerisinde siparişinizi oluşturmuş olursunuz. Eğer ihtiyaç duyarsanız kolay bir şekilde müşteri hizmetleri temsilcimiz ile iletişime geçerek bilgi ve destek alabilirsiniz.

Ankara Promosyon Ürünleri Fiyatları Ne Kadar?

Merak edilen bir diğer önemli detay ise Ankara promosyon ürünleri için ne kadar fiyat talep edildiğidir. Esasında müşterilerimizin bilmesi gereken en önemli kriter ise fiyatlandırmanın hangi Ankara promosyon ürünü üzerinde baskı talep edeceğinize göre değişkenlik göstermesidir. Öte yandan baskı talep edeceğiniz ürün sayısına göre de bir fiyatlandırma söz konusudur. Adet sayısının fazla olması durumunda sizlere daha makul seviyede bir fiyat teklifi sunmamız da mümkün olmaktadır.