1999'dan Günümüze Baskı Çözümleri
  • İvedik OSB Merkez San. Sit. 1341 cad. No:45-47-49 Yenimahalle / ANKARA
  • 0312 394 68 00
    info@parkurmatbaa.com

Ankara Matbaa

Firma olarak kuruluşumuzdan itibaren, yenilikçi hizmet anlayışımız ile dünya üzerindeki matbaa konusundaki gelişmeleri, yakından takip etmekte ve müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için en modern makine ve ekipmanları kullanmaktayız. Çalışmalarımızda müşterilerimizin memnuniyetini hedef olarak kabul ettiğimizden, standart faaliyetlerin dışına çıkarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve özel taleplerini en kısa sürede yerine getirmekteyiz. Firma olarak, kaliteli hizmetlerimiz ve hızla artan müşteri sayımızdan dolayı, Ankara matbaa sektöründe lider durumda bulunuyoruz.

Firmamız bugüne kadar tüm siparişlerini, söz verdiği tarihlerden önce teslim ederek bu konuda da Ankara matbaa sektörüne öncülük etmektedir. Özellikle çok acil siparişleri aynı gün içinde bile teslim etmenin gururunu taşımaktayız.

Yaptığımız işlerin önemini göz önünde bulundurarak, kurumsal baskılarda sıfır hata ile çalışmaktayız. Özellikle yasal sonuçlar doğuran fatura gibi basımlarımızda, yasa ve yönetmeliklere tam uygunluk ve müşterilerimizin kurumsal verilerini koruma konusunda Ankara matbaa sektöründe en hassas çalışan firmayız.

Kurumsal Baskı Hizmetlerimiz

Firmamızın gerçekleştirdiği kurumsal baskı hizmetleri şunlardır:

1. Sürekli form baskı: Şirket ve müşterilerinin muhasebe kayıtları için kullanılmaktadır. İşletmelerin kurumsal kimliklerinin korunmasına ve tanıtılmasına yardımcı olur. karbon kağıdı kullanılmasına gerek yoktur.

2. Zarf baskı: Torba, diplomat, özel ve davetiye zarf gibi.

3. Fatura ve sevk irsaliyesi basımı: Firma olarak maliye ile anlaşmalı olduğumuzdan, her türlü resmi fatura ve sevk irsaliyelerini basabilmekteyiz.

4. Dosya basımı: Klasör, cepli ve özel sunum dosyalarını, modern tasarımlarımızla, en gelişmiş ofset matbaa teknikleri ile basmaktayız.

5. Antetli kağıt basımı: Müşterilerimizin şirket profillerine uygun olarak ve talepleri doğrultusunda, en iyi şekilde tasarımlar yaparak, en kaliteli basımları gerçekleştiriyoruz.

Fatura Basımında Çok Hassasız

Firma olarak, fatura basımını çok hassas ve titizlikle yerine getirmekteyiz. Bu nedenle, fatura basımında müşterilerimizden şunları talep etmekteyiz:

1. Vergi levhası fotokopisi

2. İmzaya yetkili kişilerin kimlik fotokopileri

3. İmza sirküleri fotokopisi

4. En son aya ait KDV beyanname fotokopisi

5. Yeni açılan şirketler için yoklama tutanağı fotokopisi

Diğer Baskı Hizmetlerimiz

Firmamızın diğer baskı hizmetleri arasında tanıtım baskılarımız (broşür, dergi, katalog, kartvizit ve defter gibi), bloknot, sticker ve promosyon ürünlerimiz bulunmaktadır. Firma olarak, online sipariş alarak en kısa sürede adrese teslim etmekteyiz. Ayrıca tüm hizmetlerimizi en uygun fiyatlarla sağlamaktayız.