1999'dan Günümüze Baskı Çözümleri
  • İvedik OSB Merkez San. Sit. 1341 cad. No:45-47-49 Yenimahalle / ANKARA
  • 0312 394 68 00
    info@parkurmatbaa.com

Ankara Matbaa

Ankara Matbaa

Şirketler kurulum aşamasında logo tasarımı, kartvizit baskısı ve farklı amaçlar için birçok evraka dolayısı ile kağıt içerikli malzemelere ihtiyaç duyarlar. Ankara matbaa firmamız Ankara geneline ve Türkiye'nin her iline hizmet vermektedir. Şirketinizin ihtiyacı olan her türlü evrakı firmamızdan temin etmeniz mümkündür.

Broşür Baskı Nedir?

Broşürler birçok kurum ya da kuruluş tarafından en çok tercih edilen materyallerdir. Reklamın en ucuz ve en kolay tanıtımı için kullanılan broşürler Ankara matbaa firmamız tarafından basılır. Basılacak broşürlerde olmasını istediğiniz bilgiler Ankara matbaa firmamız tarafından özenle seçilir. Broşürlerin etkili olabilmesi için kreatif bir tasarım tercih edilir. Bu özel tasarım yapıldıktan sonra broşüre son şekli verilir ve firma yetkililerinin onayından sonra basıma geçilir. Ankara matbaa firmamız müşteri memnuniyeti doğrultusunda profesyonel bir kadro ile hizmet verir. Broşür basımı için gerekli olan her bilgi ve tasarım Ankara matbaa firmamızın deneyimli personelleri tarafından yapılır.

Fatura Basımı Nasıl Yapılır?

Fatura bir şirketin olmazsa olmaz demirbaş ürünüdür. Müşteriye sunulan hizmetin karşılığında verilen bu matbu kağıtlar Ankara matbaa firmamız tarafından şirketin bilgileri doğrultusunda basılır. Ankara matbaa firmamız faturaları şirketin imza sirküleri, vergi levhası, kimlik fotokopisi ve son aya dair tahakkuk fişi doğrultusunda hazırlanır. Eğer şirket yeni açılmışsa vergi dairesinin onayı alınarak basım yapılır. Ankara matbaa firmamız bu evrakları şirket sahibinin onayı dahilinde temin eder ve fatura basımını yapar. Kullanılan her malzeme kaliteli olup son teknolojik cihazlar ile basım yapılır.

Ankara Matbaa

Dosya Basımı Nasıl Yapılır?

Dosya tüm şirketlerin kullandığı bir kırtasiye malzemesidir. Dosyaların sunum dosyası, cepli dosya gibi farklı çeşitleri bulunur. Ankara matbaa firmamız dosya basımında kuşe kağıt gibi en çok tercih edilen kağıtları kullanır. Firmamız her türlü dosya basımını yapar ve teslim eder. Basılacak dosya ölçüleri standart olup şirketin istekleri doğrultusunda özel boyutlarda dosya basımı da yapılabilir. Karton dosya isterseniz dosyanın karton kısmı dayanıklı kartonlardan üretilir.

Firmamız matbaa ile ilgili her türlü evrak basımı yaparak adresinize teslim eder. Daha ayrıntılı bilgi almak için firmamızı arayarak 7/24 bizlere ulaşabilirsiniz. Ücretler basım yapılacak ürüne göre değişir. Piyasada kaliteli malzeme kullanarak basım yapan ve fiyatlandırmayı müşteri memnuniyetine göre yapan firmamız sektörün öncü firmasıdır.