1999'dan Günümüze Baskı Çözümleri
  • İvedik OSB Merkez San. Sit. 1341 cad. No:45-47-49 Yenimahalle / ANKARA
  • 0312 394 68 00
    info@parkurmatbaa.com

Ankara Matbaa

Ankara Matbaa

Matbaa ilk bulunduktan sonra Türkler tarafından 1647 yılında kullanılmaya başlanmıştır. Bu tarihten sonra matbaacılık alanında sürekli gelişmeler yaşanmış ve günümüzde en modern cihazlar ile baskılar yapılır duruma gelmiştir. Firmamız Ankara matbaa hizmetleri veren bir kuruluş olarak tüm sektörlerin ihtiyaçlarına göre baskı hizmetleri vermektedir. Ankara matbaa hizmetlerimizde kişisel ve kurumsal müşterilerimize her türlü kartvizit, katalog, fatura, dergi gibi tüm baskılı ürünlerin üretimini yapıyoruz.

Kurumsal Ürün Baskısı Nedir?

Kamu ve özel şirketler kurumsal yapılarını gösterebilmek, markalaşabilmek için çeşitli baskılı ürünler kullanmalıdır. Ankara matbaa çalışmaları yapan bir firma olarak kurumsal ürünler olarak, fatura, zarf, antetli kağıt, dosya, reklam ürünleri tasarımlarını ve basım işlerini yapıyoruz. Kurumsal firmanız için Ankara matbaa çalışmalarının tamamını firmamızdan talep edebilirsiniz. Firmanız ya da kurumunuz için özel logo ve tasarım çalışmalarını yapıyor ve sizlerin onayı ile birlikte tüm kurumsal ürünlerin basımlarına başlıyoruz.

Fatura Baskısı Nasıl Yapılır?

Şirketlerin en fazla kullandığı belgelerden birisi faturalardır. Bu faturalar üzerinde firma bilgileri, logosu ve faturalama işleminde kullanılan bilgileri bulunmalıdır. Ankara matbaa çalışmaları yapan ekiplerimiz şirketlerin taleplerine göre farklı ölçülerde fatura tasarımları hazırlıyorlar. Ankara matbaa basımı yaptığımız iş yerimizde, firmaların muhasebe departmanlarının taleplerine göre küçük, büyük, defter fatura, seri fatura gibi tüm fatura türlerinin basımlarını istenilen oranda yapıyoruz.

Promosyon Ürünleri Tasarımı Nasıl Olmalıdır?

Firmalar kendi reklamlarını yapabilmek için çeşitli promosyon ürünlerine ihtiyaç duyarlar. Firmamız Ankara matbaa hizmetleri ile firmalara her türlü reklam ürünlerinin basımında yardımcı oluyor. Yaptığımız çalışmalar arasında reklam ürünleri olarak, dergi, broşür, katalog, kartvizit ve çeşitli afiş türlerinde baskılar yapıyoruz. Firmalar için logo tasarımları ve bu logo tasarımları ile ürün hazırlama işlemlerini Ankara matbaa çalışanı uzman ekiplerimiz yapmaktadır.

Promosyon ürünlerinin tasarımlarının düzenli ve kaliteli olması markanın tanınmasını ve insanlarda kalıcı etki oluşturmasını sağlayacaktır. Büyük firmalar reklam ve promosyon ürünleri taleplerini iletirken çoğu zaman kişiye özel çalışmalar yapılmasını ve bu ürünlerin özel basılmasını istemektedir. Firmamız müşterilerimizden gelen tüm taleplere en iyi şekilde cevap vermektedir.