1999'dan Günümüze Baskı Çözümleri
  • İvedik OSB Merkez San. Sit. 1341 cad. No:45-47-49 Yenimahalle / ANKARA
  • 0312 394 68 00
    info@parkurmatbaa.com

Ankara Matbaa

Ankara Matbaa

İlk Türk matbaası 1647 yılında İstanbul’da kurulduktan sonra zamanla geliştirilmiş ve günümüze kadar getirilmiştir. Firmamız, yeni nesil teknolojiler ile yapılmış matbaa cihazlarını kullanarak hizmet vermektedir. Ankara matbaa hizmetlerinde sadece baskı değil, kağıt kesimi, kalıp pozlama gibi işlemleri de müşterilerimize yapıyoruz. Ankara matbaa firması olarak müşterilerimizin tüm baskı işlemlerini en kaliteli ve hızlı yaparak zamanında teslim ediyoruz.

Kurumsal Ürün Basımı Nasıl Yapılır?

Firma kurulduğunda, ilk olarak kendisine web sitesi hazırlatmalı, logo tasarımı yaptırarak kartvizit ve çeşitli matbaa evrak basımlarına ihtiyaç duyacaktır. Ankara matbaa firmamızda kurumsal ürünler olarak firmalara zarf basımı, dosya basımı, antetli kağıt basımı, fatura basımı ve çeşitli reklam ürünleri basımlarını yapıyoruz. Uzman ekipleri ve teknolojik baskı cihazlarına sahip Ankara matbaa hizmetleri veren bir kuruluş olarak grafik tasarımlarınızı hazırlıyoruz.

Fatura Baskısı Nasıl Olmalıdır?

Şirketler iş yoğunluklarına göre fatura kullanmaktadır. Şirketler, faturalarını elle de kesseler, yazıcılar kullanarak da kesseler, özel tasarlanmış ve baskılı fatura kullanmaları gerekiyor. Ankara matbaa çalışanlarımız firmaların logo, marka, iletişim ve mali bilgilerinin yer aldığı bilgileri kullanarak fatura tasarımlarını oluşturuyorlar. Ankara matbaa hizmetlerimizde şirketlerin muhasebe birimlerinden gelen ölçü ve tasarımlara göre çalışmalarımızı yapıyor ve faturaların basımlarını gerçekleştiriyoruz.

Reklam Ürünlerinin Tasarımı Nasıl Olmalıdır?

Reklam ürünleri, firmaların tanınırlığını ve satışlarını artıracak, markalarının bilinirliğini kalıcı yapacaktır. Ankara matbaa reklam ürünleri çalışmalarımızda, firmalara, broşür, dergi, kartvizit, katalog baskılarını yapıyoruz. Broşür basımlarını firma marka ve logo renginize uygun olarak tasarlıyoruz ve Ankara matbaa firmamızda basınımı gerçekleştiriyoruz. Reklam ürünlerini kullandığınızda firmanızın satış yüzdesinin arttığını size daha fazla kişinin tanımaya başladığını ve ziyaret ettiğiniz göreceksiniz. Yaptığınız işleri müşterilerinize tanıtmak ve en iyi şekilde anlatabilmek için katalog basımlarını yapıyoruz.

Basımını yaptığımız katalog ürünleri, firmaların markalaşmasını ve büyümesini hızlandıracaktır. Kartvizit baskıları ise kişilerin şirketteki durumlarını gösterecek ve iletişim bilgilerini içerecektir. Kurumsal şirketler için kartvizit hazırlarken, firmanın logo ve markasını kullanarak tasarımlar oluşturuyoruz. Firmamız şirketlerin talepleri doğrultusunda kişiye özel ürün baskıları da yapmaktadır.