1999'dan Günümüze Baskı Çözümleri
  • İvedik OSB Merkez San. Sit. 1341 cad. No:45-47-49 Yenimahalle / ANKARA
  • 0312 394 68 00
    info@parkurmatbaa.com

Ankara Matbaa

Matbaa, görsellerin ve yazının, kumaş, kağıt, plastik, deri gibi bir çok malzeme üzerine basımını ve basılı materyalin sayıca çoğaltılmasını sağlayan sistemdir. Günümüzde matbaacılık hizmetleri birçok alanda ihtiyacı karşılayan bir sektör haline gelmiştir.

Ankara Matbaacılık Hizmetleri

Matbaacılık sektörü, geniş alanlara hitap edebilen bir sektördür. Özellikle şirket ve firmalar pazarlama, reklam, tanıtım amaçlı takvim ve ajanda basım konularında matbaacılık hizmetlerini çokça tercih etmektedirler. Matbaa Ankara, şirket ve firmaların iletişim telefon, adres ve şirket amblemi tasarımlarını istenilen seviyede kartvizite işleyerek hizmet veriyor. Şirketlerin sunduğu promosyon ürünlerin basımını da yapan Matbaa Ankara, kullanışlı, kaliteli ve dayanıklı ürün kullanımına dikkat etmektedir. Matbaa Ankara olarak, kırtasiye sektörü adına kaliteli ürün hizmeti de veriyoruz.

Kaliteli Ankara Matbaa

Matbaa aşamaları; baskı öncesi, baskı anı ve baskı sonrası şeklinde üç kısımdan oluşur. Profesyonel ekibimiz tarafından bu aşamalar etkin bir şekilde yönetilmekte ve müşteri memnuniyeti doğrultusunda hizmet verilmektedir. Matbaa Ankara olarak en kaliteli malzeme ve en yeni teknikler kullandığımız matbaa hizmetlerinde, standart ölçüler ile birlikte farklı ölçülerde ürünler de hazırlıyoruz. Kâğıt gramajı, renk tercihi gibi konularda müşterilerimize seçenekler sunuyoruz. Matbaa Ankara kendi tasarımlarının yanı sıra, isteyen müşterilerin tasarımlarını da değerlendirmeye almaktadır. Buna göre müşterinin istediği sonuç netleştirildikten sonra ürün uygulamasına geçilir. Ürünler dikkatli ve titiz bir çalışma nihayetinde, dijital ortamda hazırlandığı gibi çıkmaktadır. Kâğıt farkı veya renk değişiklikleri gibi sürprizler asla yaşanmamakta ve ürünlerimiz tasarımı tam anlamıyla yansıtmaktadır.

Ankara Matbaa Neler Yapıyor?

Matbaa Ankara baskı hizmetleri arasında, takvim, broşür, afiş, davetiye, etiket, cepli dosya, kartvizit, antetli kağıt, bloknot, torba zarf, diplomat zarf, katalog, tahsilat makbuzu, dergi baskı, ajanda, ambalaj, karton çanta gibi ürünler hazırlanmakta ve Maliye Bakanlığı anlaşmalı tüm resmi evrak (müstahsil makbuzu, tediye fişi, yolcu taşıma bileti, fatura, gider pusulası, perakende satış fişi) tasarım ve baskılarını yapıyoruz.

Matbaa Ankara olarak profesyonel ekibimiz ile müşterilerimize 7/24 hizmet veriyoruz. Matbaa Ankara ayrıca baskı hizmetleri konusunda müşterilerine her türlü danışmanlık hizmeti de vermektedir.