1999'dan Günümüze Baskı Çözümleri
  • İvedik OSB Merkez San. Sit. 1341 cad. No:45-47-49 Yenimahalle / ANKARA
  • 0312 394 68 00
    info@parkurmatbaa.com

Ankara Matbaa

Ankara Matbaacılar

Her sektörün basılı malzeme ihtiyaçları bitmeyen bir ihtiyaçtır, bir kısım basılı malzeme ihtiyaçlarını firmalar kendi içlerinde çözebilseler de adetli ve farklı özelliklerde baskı gerektiren ihtiyaçlarını Ankara Matbaa firmaları ile daha ekonomik olarak çözebilirler. Firmalar selefon, lak,kırım gibi uygulamaları kendi bünyelerinde çözmeleri oldukça maliyetli olduğu için bu gibi uygulamalar için Ankara Matbaa firmalarından tercih edecekleri firmalar ile çalışmaları firmalar için daha profesyonel sonuç verecektir.

Ankara Matbaa

Baskı hizmeti ihtiyaçlarınızda size hizmet verecek yüzlerce Ankara Matbaa firması bulabilirsiniz, bu firmalar içerisinde onlarca yıl tecrübesi olanlar olduğu gibi henüz sektöre giren firmalarda vardır.

Ankara Matabaa firmaları arasında parkur matbaa sektörde yirmi yılı aşkın tecrübesi, profesyönel kadrosu ve son teknoloji ekipmanları ile sizlere hizmet sunmaktadır. Yaklaşık 1000m2 üzerinde çalışma alanı ile Ankara’nın en büyük baskı merkezlerinden olan Ankara Matbaa firmalarının arasında saygın yeri olan bir firmadır.