1999'dan Günümüze Baskı Çözümleri
  • İvedik OSB Merkez San. Sit. 1341 cad. No:45-47-49 Yenimahalle / ANKARA
  • 0312 394 68 00
    info@parkurmatbaa.com

Ankara Hızlı Baskı

 Ankara Hızlı Baskı

Gelişmelerin her alanda yoğun olarak yaşandığı ülkemizde, matbaa sektörü de hızla gelişme gösteriyor. Eskiden günlerce süren baskı işleri şimdilerde dijital ortamda kısa sürede dizayn edilerek, istenilen sayıda basılabiliyor. Her şehirde olduğu gibi Ankara hızlı baskı alanında gelişen illerin başında gelir. Gerek matbaa alanındaki ürünler gerekse reklam alanında kullanılacak olan ürünler kısa süre içinde dijital baskı yapan firmalar tarafından hazırlanır. Bu işlemin yapılması için son yıllarda örnek bir evrak veya reklam ürününe dahi ihtiyaç bulunmamaktadır. Baskısı yapılacak ürün hakkında internette yapılacak ufak bir arama sonrasında ürünlerin en detaylı haline anında ulaşmak mümkündür. Müşteri isteğine göre seçilecek bir model üzerinden anında tüm baskı işleri yapılır.

Hızlı Baskı Yapımı

Reklamcılık, matbaa veya tabela alanında yapılan baskı işlerinde ürünün basılacağı materyal önem taşır. Kumaş, plastik, kağıt, magnet veya epoksi zeminlere dahi baskı yapımı bir örnek ile tamamlanabilir. Baskı işlerinde çeşitli ve özel ürün kullanımı tercih edilir. Her türlü baskı işleriniz için Ankara hızlı baskı firmalarına internet üzerinden kolayca ulaşmak mümkündür. Baskı yaptırmak istediğiniz ürünle ilgili resim veya logo gibi hiçbir bilgiye sahip olmamanız durumunda dahi iş kolunuza özel, talep toplamanızı kolay hale getirecek en gösterişli ve şaşalı reklam ürünlerini bastırabilirsiniz.

Hızlı Baskı İşleminin Süresi

Cam giydirme, tabela veya el ilanı gibi ürünlerde baskı işlemlerinin süresi çalışılan firmanın yoğunluğuna göre değişim gösterir. Dijital baskı yapan herhangi bir firma bu işleri binlerce adet olacak şekilde 1 gün içinde hazırlama kapasitesine sahiptir. Bu ürünlerin daha kısa sürede yani saat olarak hazırlanmasını isteyen firma sahipleri Ankara hızlı baskı firmaları ile daha kapsamlı görüşmeler yaparak daha kısa sürede tamamlamasını da sağlayabilmektedir. Bu işi uzun hale getirecek tek sebep bol renkli baskıların kuruma sürelerinin beklenilmesi gerektiğidir. Çünkü kaliteli bir baskı da renklerin canlı ve bozulmayan bir yapıya sahip olması için tam kuruması şarttır.

Hızlı Baskı Yapan Yerler

Hızlı baskı işleri eskiden yalnızca matbaalarca yapılmaktayken son yıllarda dijital reklam ajansları ve kopyalama merkezlerince de yapılıyor. Ankara hızlı baskı  ihtiyacı olan kişiler bu firmalara internet üzerinden Ankara hızlı baskı araması yaparak  ulaşılabiliyor.