1999'dan Günümüze Baskı Çözümleri
  • İvedik OSB Merkez San. Sit. 1341 cad. No:45-47-49 Yenimahalle / ANKARA
  • 0312 394 68 00
    info@parkurmatbaa.com

Ankara Etiket Baskı

Ankara Etiket Baskı

Baskılı etiket çeşitleri, çok farklı kurum ve de kuruluşlarda kullanıldığı gibi küçük işletmelerde de esnaf tarafından kullanılan kolay bir etiketleme fırsatı veren çeşitlerdir. Dolaysı ile tercih edilmesinde ki, asıl amaç kolay etiketleme işleminin yapılıyor olması. Bu etiket tarzını her yaştan insan kullanabiliyor. Etiket baskı çeşidinin kaliteli bir yapı olması da etiketlemeyi çok daha kolay bir hale getiren işlevsellikle yakından alakalı olduğu söyleniyor. Ankara etiket baskı yöntemleri sayesinde; ihtiyaç duyduğunuz tüm opsiyonel etiketleri temin edebiliyorsunuz. Baskı etiket sistemsel olarak ergonomik bir yapıya da sahip olması nedeni ile diğer etiket türlerinden ayırılıyor.

Grafik Baskılı etiketler

Grafik kısmı etiketin kullanılma alanı için büyük önem taşıyor. Kullanıldığı alanların farklılık göstermesi nedeni ile baskılı etiketlerde tercih dilen grafik tarzı sizlerin kurumsal kimliğinizi de ortaya koymaya yardımcı olabilir. Grafik anlamında güzel çözümler üreten Ankara etiket baskı sayesinde; piyasa müşterileri rahat bir nefes aldı. Etiket baskı işlemlerinde meydana gelen aksaklıklar ile asla karşılaşmamak için sektörün başarılı firmaları ile çalışmanız gerekiyor. Bu konuda dikkat edilmesi gereken; baskı yöntemlerinin ne kadar düzeltilebilir ve de iyileştirilebilir olduğudur.

Etiket Çeşitleri

Etiket kullanımları; işlevsel olduğu alana göre farklılık kaydediyor. Ambalaj etiketleri, demirbaş etiketi, baskılı barkot etiketi, baskılı termal etiket, opak etiket vellum etiket, pp opak baskı etiketi ve de meyve etiketi çeşitleri; piyasa da yer edinen ve de geniş bir talep listesine sahip olan etiket çeşitleridir. Ankara etiket baskı yapısı itibari ile sizlere sadece kolay kullanım olanağını vaat etmiyor. Bununla birlikte düşük bütçe ile etiket ihtiyacınızı da karşılama imkanını sizlere sunuyor.

Etiketler, dilediğiniz baskı sonucunda şekillenerek; kullanım aşamasına kadar getiriliyor. İlginç baskı tercihinde bulunabileceğiniz gibi, klasik baskı türlerini ve de etiket boyutlarını da tercih etme imkanına sahip olduğunuzu unutmayın. Tamamen sizin görüşleriniz doğrultusunda oluşturulmaya çalışılan baskılı etiketler, uzun süreli kullanım içinde uygun hale getiriliyor.

Etiket Fiyatları

Etiketlerde baskı uygulamasından sonra ki süreçte fiyatlar değişkenlik gösterebiliyor. Verdiğiniz siparişlerin tesliminden önce fiyat ile ilgili net bir bilgi alabilirsiniz.