1999'dan Günümüze Baskı Çözümleri
  • İvedik OSB Merkez San. Sit. 1341 cad. No:45-47-49 Yenimahalle / ANKARA
  • 0312 394 68 00
    info@parkurmatbaa.com

Ankara Dijital Baskı

Uzun yıllar önce genç girişimcilerimizle kurmuş olduğumuz Ankara dijital baskı faaliyetlerimizi başarılı bir şekilde yürütmekteyiz. Her türlü katalog, reklam, afiş ve baskı hizmetlerimizle müşteri memnuniyetini yakalamış olmanın gururuyla çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Dijital Baskıda Kaliteli Hizmetlerimiz

Firma olarak uzman ve güler yüzlü personelimizle her türlü dergi, kitap, broşür hizmetlerini en iyi şekilde vermekteyiz. Her türlü sektörün taleplerine hizmet sunan Ankara dijital baskı şirketimiz ofis ve evler için tasarlanan ve değer katan özel duvar kağıtları sistemini geliştirerek işlem yapmaktayız. İşletmenize ve evlerinize değer ve artı kazandırmak istiyorsanız dijital anlamda kaliteli hizmetler veren firmamızı tercih etmelisiniz. Kişiye özel tshirt baskı işlemlerini konuyla ilgili olan uzman ekibimiz sayesinde titizlikle yapmaktayız. Dijital baskı hizmetlerinde kaliteli hizmet almak için mutlaka firmamıza bekliyoruz. Dijital baskı hizmetlerinde marka patenti alan firmamızda, duvar kağıtları, kupa üzerine resim baskıları, metal üzerine baskı işlemlerini yapmaktayız.

Cilt Üzerine Baskı İşlemlerimiz

Kendinize ait yazmış olduğunuz, roman, şiir kitabı gibi kitap ve mecmualara cilt baskı işlemlerini kaliteli ürünler kullanarak yapmaktayız. Yazmış olduğunuz kitaplarınıza değer katarak profesyonel olarak baskı işlemlerini yapmaktayız. Ayrıca cilt baskı sonlandırma hizmetlerini de vermekteyiz. İnternet üzerinden Ankara dijital baskı araması yaparak firmamıza ulaşabilirsiniz.

Matbaa Hizmetlerimiz

Firmamız dijital baskı hizmetlerimizin yanı sıra ufak çaplı matbaa hizmetlerimizle de müşterilerimizin memnuniyetini kazanmıştır. Maliye anlaşmalı olan firmamızda eğitimli kadromuzla beraber işletmelerinizin fatura, irsaliye, tahsilat makbuzu gibi baskı işlemlerini de yapmaktayız. Ayrıca perakendeci hizmeti veren işletmenizin, satış fişi işlemlerini tasarlamaktayız. İnşaat işiyle uğraşan sanayi şirketlerinizin firmamızdan talep ettikleri branda, poster, afiş gibi baskılarını istenilene uygun olarak düzenlemekteyiz.

Yapmış olduğumuz parlak kabartma uygulamalarımızla, adımızdan olumlu yönde söz ettirmekteyiz. İşletmenizin etkili olmasını istiyorsanız her türlü dijital baskı hizmetleri sunan firmamızı kesinlikle tercih etmelisiniz. Kazanmış olduğunuz her türlü belgelerinize altın ve gümüş yaldız baskısı yaparak farklı bir tarz yaratmanıza yardımcı olmaktayız. Dijital baskı işlemleriniz için projeler üretmekteyiz. Firma olarak ek iş konusunda grafik tasarım, web tasarım uygulamalarını en ince detayıyla ve üstün kaliteyle yapmaktayız.